Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
12 жовтня, 2017   ▪   Версія для друку

Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017 оголошує програму

Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017, що проходитиме в Києві з 20 жовтня по 26 листопада, оголошує програму, яка включає заходи від учасників із Німеччини, Австрії, Великої Британії, США, Китаю, Польщі, Греції та інших країн.

Проект Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017 націлений на дослідження та віднайдення емансипативного потенціалу в ідеї політичного Інтернаціоналу, що виникла в Європі. Сьогодні, в часи структурної кризи глобальних інституцій, коли підтримка транснаціонального статус кво конструюється на порушенні кордонів, периферійних війнах та виникненні нових стін і конфліктів, ідея єдності та міжнародної солідарності стає ключовою для майбутнього виживання Європи.

Київський ІнтернаціоналКиївська бієнале 2017 відбуватиметься у форматі міжнародного форуму мистецтва й знання, об’єднуючи мистецькі проекти та дискусійні майданчики в рамках інституційної співпраці. Програма відкритих тематичних подій присвячена розгляду політичних, соціальних, економічних та історичних обставин сучасної України, Європи та світу.

Виставки та перформанси запропонують альтернативну оптику для розгляду нагальних проблем засобами мистецтва. Так, Київський ІнтернаціоналКиївська бієнале 2017 розпочнеться 20 жовтня відкриттям виставки кураторського об’єднання Худрада «Свято скасовано!», яка буде присвячена пам'яті революції та феномену цензури. Виставка складається з двох експозицій, що будуть представлені в Інституті наукової, технічної та економічної інформації («Тарілка») та в Літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини.

У програмі також групова виставка «Ринок», що триватиме у приміщенні Житнього ринку та має на меті привернути увагу до архітектурних пам'яток пізнього модернізму в Україні, що не захищені законом і зазнають руйнівних реконструкцій.

 

У BURSA GALLERY відбудеться групова виставка «Dance, Dance, Dance», присвячена рейв-культурі, сплеск якої відбувається в наші дні у Києві. Виставка познайомить глядачів із пострадянською танцювальною сценою як яскравим симптомом соціальних та політичних процесів.

 

У виставці «Мертві душі», що відбудеться у Центрі візуальної культури, Марина Напрушкіна (Німеччина) покаже ключові принципи політики ЄС щодо притулку й міграції, яка призводить до серйозної економічної та соціальної нерівності. А Олівер Ресслер (Австрія) представить своє дослідження боротьби за громадянство та його неочевидно ексклюзивну природу і розгляне рідкісні організовані випадки окупації фабрик, метою яких було взяти виробництво під контроль робітників.

Серія експериментальних концертів залучить локальних та міжнародних виконавців, які працюють на перетині жанрів, реконструюючи акустичне сприйняття та засоби музичного виробництва. Програма об’єднає молодих та вже відомих виконавців і представить цілий діапазон звукових розробок – від вільної імпровізації до програмованої композиції. Події відбудуться в концертній залі Інституту наукової, технічної та економічної інформації («Тарілка») – шедеврі пізнього модернізму, спроектованому задля синтезу акустичного та візуального сприйняття в мистецтві.

Зокрема, 22 жовтня відбудеться концерт зірки сучасної експериментальної музичної сцени Pharmakon (США).

В рамках Київського ІнтернаціоналуКиївської бієнале 2017 запланована насичена кінопрограма. Національний центр Довженка представить програму «Український революційний кіноавангард». Ця добірка включає фільми «Арсенал» (1929) Олександра Довженка, «Навесні» (1929) Михаїла Кауфмана, «Одинадцятий» (1927) Дзиґи Вертова, «Три кімнати з кухнею» (1928) Миколи Шпиковського і «Перекоп» (1929) Івана Кавалерідзе. Відбудеться показ фільму «Ні! Ні! Ні!» та прем’єра нового серіалу «Озброєні та небезпечні» українського художника та режисера Миколи Рідного та зустріч з Артуром Жмієвським (Польща) і показ його стрічки «Погляд».

Режисер та драматург Філ Коллінз (Німеччина) представить фільм «Церемонія», що відображає процес перевезення і встановлення 4-метрової статуї Фрідріха Енгельса, яку в рамках декомунізації було демонтовано на Полтавщині і перевезено в Манчестер.

Серія лекцій, панельних дискусій, семінарів та воркшопів за участі відомих істориків, філософів, економістів та культурних діячів буде спробою пошуку колективної відповіді на ключові питання сучасності. В програмі – лекція «Фіаско світової революції» відомого філософа та культуролога Михаїла Рикліна (Німеччина); «Цензура в мистецтві та досвід спротиву в Туреччині під час надзвичайного стану» – розмова з Асеною Ґюнал та Озлем Алтюнок (Туреччина); «П’єса» – перформанс Валентини Петрової (Україна) і дискусія про свободу і авторитарність слова та багато інших.

На Київському ІнтернаціоналіКиївській бієнале 2017 відбудуться презентації книг. Зокрема, буде представлено український переклад книжки Джудіт Батлер «Фрейми війни. Чиї життя оплакують?» (за участі Катерини Міщенко, Юстини Кравчук і Катерини Сергацкової) та український переклад книги Тімоті Снайдера «Про тиранію: двадцять уроків ХХ століття» (за участі Катерини Міщенко та Ангеліни Карякіної).

Працюватиме експериментальна платформа «Радіо Інтернаціонал». Тут різні голоси зможуть зустрітися, виражаючи особистий та колективний досвід, пов’язаний із тематикою Київського ІнтернаціоналуКиївської бієнале 2017 на національному й міжнародному рівнях. У програмі Радіо – серія лекцій, воркшопів та перфомансів, присвячених проблемам чуття та голосу в сучасному світі.  

Повну програму заходів можна знайти у додатку до листа та на сайті:

 

vcrc.org.ua/international/program/

 

Локації: Інститут наукової, технічної та економічної інформації «Тарілка» (вул. Антоновича, 180) – основна локація, Центр візуальної культури (вул. Глибочицька, 44),  Житній ринок (вул. Верхній Вал, 16), Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини, художня майстерня на Сошенка, 33 та BURSA GALLERY (вул. Костянтинівська, 11-Б).

 

За детальнішою інформацією та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до PR-служби:

 

wtikenwneider@gmail.com, 093 0358910 Ганна Циба

mala.socio@gmail.com, 093 1683862 Тетяна Мала

yustynakravchuk@gmail.com, 097 4369899 Юстина Кравчук

 

Організатор – Центр візуальної культури (Київ, Україна).

 

Інституційні партнери: Avtonomi Akadimia (Афіни, Греція), Columbia Global Centers | Paris (France), DAAD Artists-in-Berlin Program (Берлін, Німеччина), De Balie (Амстердам, Нідерланди), Depo (Стамбул, Туреччина), Depot (Відень, Австрія), documenta 14 (Афіни/Кассель, Греція/Німеччина), European Alternatives (Париж, Франція), Forum Transregionale Studien (Берлін, Німеччина), Institute for Human Sciences (Відень, Австрія), Political Critique (Варшава, Польща), Shedhalle (Цюрих, Швейцарія), Studio 14 (Афіни, Греція), Transeuropa Festival 2017 (Мадрид, Іспанія), transit.cz (Прага, Чехія), видавництво «Медуза» (Київ, Україна), BURSA GALLERY (Київ, Україна), Hromadske.UA (Київ, Україна), Національний центр Олександра Довженка (Київ, Україна).

 

Партнери: British Council / Delegation of the European Union to Ukraine, Charles Stewart Mott Foundation, ERSTE Foundation, European Cultural Foundation, International Renaissance Foundation, Robert Bosch Foundation.

 

Інформаційні партнери: Hromadske. UA, Український тиждень, Odessa Review, Birdinflight, Політична критика, Prostory, Update, Cultprostir.ua, Телекритика

інфопартнери/Screen%20Shot%202017-10-12%20at%2011.10.53.png Screen%20Shot%202017-10-12%20at%2011.19.35.png

 

інфопартнери/birdinflight_logo%20(1).jpg     Screen%20Shot%202017-10-12%20at%2011.25.22.png  Screen%20Shot%202017-10-12%20at%2015.14.00.png   телекритика.png

 

Центр візуальної культури (ЦВК) був створений у 2008 році як майданчик для співпраці між академічними, художніми та активістськими спільнотами. ЦВК є незалежною громадською організацією, що займається видавничою і виставковою діяльністю, науковими дослідженнями, проведенням публічних лекцій, дискусій і конференцій. У 2015 році Центр візуальної культури отримав нагороду Європейської культурної фундації ім. принцеси Марґріт. Центр візуальної культури був організатором Київської школи – Київської бієнале 2015.
Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • З 13 по 31 жовтня 2017 року на автомобілі Hyundai Accent і Grand Santa Fe у всіх офіційних дилерських центрах ТОВ «Хюндай Мотор Україна» встановлено спеціальні вигідні ціни.
  17 жовтня,
 • Засновник сегмента спортивних автомобілів для активного відпочинку, BWM X5, є світовим лідером у своєму класі і з кожним новим поколінням задає нові стандарти потужної естетики, люксового комфорту, місткості та сучасної універсальності. Компанія «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер автомобілів BMW в Україні, забезпечує всіх шанувальників бренду і справжнього задоволення за кермом найвигіднішими умовами на придбання одного з найбажаніших кросоверів за зниженим курсом: мінус 5 грн. від комерційного курсу євро.*
  13 жовтня,
 • Київський Інтернаціонал – Київська бієнале 2017, що проходитиме в Києві з 20 жовтня по 26 листопада, оголошує програму, яка включає заходи від учасників із Німеччини, Австрії, Великої Британії, США, Китаю, Польщі, Греції та інших країн.
  12 жовтня,
 • Вчора, 11 жовтня, у Німеччині, на одній із найбільших книжкових подій світу – Франкфуртському книжковому ярмарку – офіційно відкрили Національний стенд України. 17 видавництв розмістили свої книжки на площі 100 квадратних метрів. Також на стенді представлені книжки, відзначені преміями протягом останніх кількох років, як за дизайн, так і за контент, зокрема премія ВВС, «Найкраща книга Форуму видавців», всеукраїнський рейтинг «Книга року». Організаторами Національного стенду є Міністерство культури України та «Мистецький Арсенал» у співпраці з Міністерством закордонних справ, та Асоціація видавців і книгорозповсюджувачів. Державна підтримка представництва України на книжковій сцені Франкфурта складається з 2,5 млн грн. від Міністерства культури та 12,6 тис. дол. від МЗС.
  12 жовтня,
 • На початку жовтня у Львові відбулась наймасштабніша подія для українського ІТ ринку - конференція ІТ Arenа. Компанія «АВТ Баварія Україна», офіційний імпортер автомобілів BMW i в Україні, із задоволенням підтримав захід, що висвітлює сучасні тенденції у сфері новітніх технологій, адже це є основним напрямком розвитку німецького концерну.
  12 жовтня,
 • Вже четвертий рік поспіль на початку жовтня Київ став місцем зустрічі міжнародних і українських бізнесменів, усесвітньо відомих економістів, інвесторів, представників найбільших фінансових організацій, політиків і дипломатів. Їх усіх на два дні, 5 і 6 жовтня, об’єднав Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — бізнес-подія світового рівня, одна з наймасштабніших в Україні. Участь у форумі взяли 113 спікерів із 30 країн світу, 210 представників ЗМІ та понад 1200 гостей.
  11 жовтня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено