Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
26 червня, 2017   ▪   Версія для друку

Скільки коштує порятунок життя дитини? або рятування СТРАХУВАННЯМ!

В Україні щороку народжується приблизно 8 000 дітей вагою менше 2000 г, а в місті Києві – близько 1000 дітей. Безперечно, за останні роки відділення інтенсивної реанімації новонароджених отримали нове обладнання, з’явились нові перинатальні центри. Але, цього все ж таки недостатньо для такої великої країни, якою є Україна. Окрім обладнання, для лікування «надмаленьких українців» потрібно багато ліків, витратних матеріалів, парентерального харчування, тощо.

Згідно макроекономічних показників держава не в змозі забезпечити всім необхідним цих дітей. Лікування та виходжування недоношених – це  “ дороге задоволення» навіть  для більш багатих країн. Тому без власних витрат  батьків недоношеної дитини  ії навряд чи врятуєш. Почитайте уважно - https://www.facebook.com/svetlana.galych/posts/1219061584854262 - бере за душу.

Лише декілька цитат з цього жахливого посту:

 «Операция кесарева сечения прошла успешно. Девочка сама сделала свой первый вдох… умерла под утро. Ее незрелые легкие смогли дышать только частично и недолго….Возле тела умершей девочки тихо и беспомощно плакали ее юные родители».

Вперше в Україні в сфері акушерства та неонатології лікарі самотужки впроваджують реальний механізм фінансового забезпечення сучасних медичних протоколів допомоги недоношеним через залучення механізму Добровільного Медичного Страхування:

 • Страхуємо  вагітних  жінок до 12-ти тижнів вагітності;
 • Страховий випадок – передчасні пологи до 32 тижня вагітності та інтенсивна терапія недоношених дітей; внутрішньозамінне переливання крові при резус-конфлікті матері та плода; комплексна допомога вагітній при синдромі близнюкового перетікання, включаючи оперативне втручання за допомогою фетоскопії, подальше лікування, спостереження вагітності та пологи; штучне переривання вагітності та інше;
 • Повна вартість страхового полісу – 2 000 гривень ;
 • Грошові виплати забезпечують повну медичну допомогу недоношеним новонародженим незалежно від ваги при народженні;
 • Грошові виплати здійснюються медичному закладу, який надав медичну допомогу.

Як та де працює механізм соціальної відповідальності перед пацієнтами ?

Першу допомогу за полісом страхування вже надає приватний  пологовий будинок "Лелека", але страховий поліс також доступний для пацієнток, які спостерігають свою вагітність в державних жіночих консультаціях і пологових будинках України та інших приватних клініках.

Про нову для України програму страхування під час прес-конференції 22 червня 2017 року говоритимуть:

Шунько Єлизавета Євгенівна — д. м. н., проф.., заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, головний спеціаліст з неонатології МОЗ України.

Батман Юрій Анастасович - д. м. н., проф., заступник головного лікаря з неонатології пологового будинку «Лелека».

Зукін Валерій Дмитрович – лікар-генетик, доктор медичних наук, генеральний директор пологового будинку «Лелека», директор клініки репродуктивної медицини «Надія, лауреат Державної премії України, віце-президент УАРМ.

Тетяна Дерягіна – представник СК «УПСК».


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • Багато новачків на валютному ринку Форекс поки ще не здогадуються про існування такого корисного і інформативного інструмента, як економічний календар. Але що це таке і як ним користуватися для підвищення ефективності в торгівлі?
  21 липня,
 • Понад десять років Lexus є важливим учасником Міланського тижня дизайну. Щороку бренд запрошує журналістів із авторитетних європейських видань побачити арт-інсталяції, які створюють найвідоміші художники за підтримки Lexus, і насолодитися найважливішою міжнародною подією у галузі дизайну. Цього року Lexus вирішив запропонувати гостям дещо більше, ніж звичайний прес-тур. Визначним стало бажання глибше познайомити журналістів із витоками філософії бренда, подарувавши незабутні враження від занурення у світ Lexus.
  18 липня,
 • 4-6 серпня 2017 року село Урич на Сколівщині порине у справжнє Середньовіччя: ХІІ фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!» знову збере шанувальників давньої історії та здорового відпочинку з усієї України та Європи. І окрім традиційних лицарських забав, цього року «Ту Стань!» обіцяє чимало несподіванок: гостей занурять у автентичну культуру Київської Русі – усе буде, як в кіно!
  17 липня,
 • Кожна країна має свою валюту. Раніше цінність вимірювалася не в грошах, а в єдиному еквіваленті — золоті. І рівень багатства держави та добробуту її громадян визначалося саме кількістю золота, яке йому належить. Однак цей час пройшов, і на заміну золота прийшов інший еквівалент — американський долар. Світова економіка побудована саме на системі доларів. Курси всіх валют у світі постійно змінюються. На це впливає політика держави, довіра інвесторів, економіка.
  13 липня,
 • Компания Rotiform виготовляє стильні литі та ковані колісні диски для автомобілів. Вони вважаються еталоном смаку в США, Європі та Японії.
  12 липня,
 • "Український тиждень"- якісно та вчасно про головне в Україні та світі!
  6 липня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено