Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
2 червня, 2017   ▪   Версія для друку

УНІКА Україна відзначає значне зростання в 1-му кварталі 2017 року

Небанківська фінансова група «УНІКА Україна», в яку входять страхові компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», почала 2017 рік з значного зростання страхових премій в 1-му кварталі. Зростання премій по групі склало 94,7%.

Найбільше зростання спостерігалося в страхуванні майна і в страхуванні життя.
Загальний обсяг чистого прибутку після оподаткування склав 17,2 млн. грн., в тому числі СК «УНІКА» 10,7 млн. грн. і СК «УНІКА Життя» 6,5 млн. грн.

Основні фінансові показники 1 кварталу 2017 року
Обсяг премій Страхової компанії «УНІКА» в 1-му кварталі 2017 року склав 490,4 млн. грн., що більш ніж в два рази перевищує показники 1-го кварталу 2016 року.
Найбільші обсяги премій принесли: добровільне страхування майна - 159,8 млн. грн. (+1 218,7%), КАСКО - 125,5 млн. грн. (+ 22,2%), добровільне медичне страхування - 54,4 млн. грн. (+ 23,0%).
Страхові виплати УНІКА в 1-му кварталі 2017 року склали 156 млн. грн., що перевищує аналогічний показник 1-го кварталу 2016 року у 37,7%.
Страхові резерви компанії склали 706,8 млн. грн. Активи, які приймаються для покриття страхових резервів на 43,7% перевищують суму страхових резервів і становлять понад 1,0 млрд. грн. Фактичний запас платоспроможності становить 399,0 млн. грн. і перевищує нормативний на 98,8%, що дозволяє Компанії виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами вчасно і в повному обсязі.
Власний капітал Страхової компанії «УНІКА» склав 410,0 млн. грн.
Загальний обсяг страхових премій компанії «УНІКА Життя» в 1-му кварталі 2017 року зріс на 53,8% і склав 91,5 млн. грн.
Власний капітал компанії «УНІКА Життя» становить 422,7 млн. грн. Активи в 1-му кварталі 2017 року зросли на 7,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склали 929,8 млн. грн. Фактичний запас платоспроможності компанії на 31.03.2017 становить 420,6 млн. грн. і перевищує нормативний показник в 16,5 рази.
Страхові виплати компанії «УНІКА Життя» в 1-му кварталі 2017 року склали 5,1 млн. грн., Обсяг викупних сум, перерахованих клієнтам, склав 4,0 млн. грн.

Довідка:

UNIQA в Україні:

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», центральні офіси яких розташовані в Києві, пропонують більшість видів ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників UNIQA в Україні обслуговують близько 700 тис. страхових полісів.

UNIQA Insurance Group:

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії, Центральній і Східній Європі. 22 000 співробітників і ексклюзивних партнерів UNIQA Group обслуговують більше 9,6 мільйонів клієнтів у 18 країнах. UNIQA є другою за величиною страховою групою в Австрії з часткою ринку близько 22%. UNIQA працює на 15 зростаючих ринках Центральної та Східної Європи: Албанії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини та України. В UNIQA Group також входять страхові компанії в Швейцарії та Ліхтенштейні.

UNIQA - контакти для преси в Україні
Олена Симончук
01033, Київ, Україна
вул. Саксаганського, 70-A
+38 044 225-60-00 (вн.13-46)
E-mail: Olena.Symonchuk@uniqa.ua
www.uniqa.ua

 


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • Багато новачків на валютному ринку Форекс поки ще не здогадуються про існування такого корисного і інформативного інструмента, як економічний календар. Але що це таке і як ним користуватися для підвищення ефективності в торгівлі?
  21 липня,
 • Понад десять років Lexus є важливим учасником Міланського тижня дизайну. Щороку бренд запрошує журналістів із авторитетних європейських видань побачити арт-інсталяції, які створюють найвідоміші художники за підтримки Lexus, і насолодитися найважливішою міжнародною подією у галузі дизайну. Цього року Lexus вирішив запропонувати гостям дещо більше, ніж звичайний прес-тур. Визначним стало бажання глибше познайомити журналістів із витоками філософії бренда, подарувавши незабутні враження від занурення у світ Lexus.
  18 липня,
 • 4-6 серпня 2017 року село Урич на Сколівщині порине у справжнє Середньовіччя: ХІІ фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!» знову збере шанувальників давньої історії та здорового відпочинку з усієї України та Європи. І окрім традиційних лицарських забав, цього року «Ту Стань!» обіцяє чимало несподіванок: гостей занурять у автентичну культуру Київської Русі – усе буде, як в кіно!
  17 липня,
 • Кожна країна має свою валюту. Раніше цінність вимірювалася не в грошах, а в єдиному еквіваленті — золоті. І рівень багатства держави та добробуту її громадян визначалося саме кількістю золота, яке йому належить. Однак цей час пройшов, і на заміну золота прийшов інший еквівалент — американський долар. Світова економіка побудована саме на системі доларів. Курси всіх валют у світі постійно змінюються. На це впливає політика держави, довіра інвесторів, економіка.
  13 липня,
 • Компания Rotiform виготовляє стильні литі та ковані колісні диски для автомобілів. Вони вважаються еталоном смаку в США, Європі та Японії.
  12 липня,
 • "Український тиждень"- якісно та вчасно про головне в Україні та світі!
  6 липня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено