Прес-релізи

Розумні кондиціонери від LG Electronics

LG Electronics презентувала лінійку розумної кліматичної техніки нового покоління.

На 13-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Світ клімату 2017» компанія LG Electronics презентувала нову лінійку розумних побутових кондиціонерів.

Представлені моделі мають вбудовану інноваційну систему штучного інтелекту. Завдяки їй кондиціонери LG здатні розпізнавати голоси господарів, управлятися через Wi-Fi і мобільний додаток.

Ці машини можуть збирати інформацію з хмари, камер відеоспостереження або датчиків, і навчатися. Дана технологія навчання дозволяє вивчити клієнтські патерни і навколишнє середовище. Для того, щоб перетворитися на повністю навчений пристрій, кондиціонеру потрібен тиждень. Через 7 днів активного робочого режиму техніка перетворюється на розумну і дозволяє заощаджувати електроенергію до 20%.

Представлений кондиціонер LG Whisen оснащений регулятором сили потоків та напрямків видуваного повітря, який аналізує кількість людей в приміщенні. Якщо користувачі розташовані в різних кінцях кімнати, потоки повітря будуть спрямовані в різні боки в залежності від місця розташування людей. Якщо в приміщенні тільки одна людина, кондиціонер використовує всього 1 вихід і заощаджує в два рази більше.

У цьому кондиціонері присутній вже добре відомий сервіс HomeChat і безкоштовний месенджер Line, за допомогою яких користувачі можуть відсилати повідомлення своїй техніці. Наприклад, людина може написати повідомлення такого змісту: «Залишаю робочий офіс, охолодити до 20 градусів». Розумний пристрій самостійно розрахує час, який йому буде потрібен для охолодження температури повітря в приміщенні за час, що займає дорога з офісу додому. Месенджером можна користуватися на смартфонах з операційними системами iOS, Android, Windows Phone, і BlackBerry Nokia Asha, а також на стаціонарних комп'ютерах і портативних ноутбуках на Microsoft Windows і Mac OS X.

Цікава також нова технологія під назвою LG Natural Aroma. Вона призначена спеціально для створення особливої атмосфери релаксу за допомогою запахів, освітлення і звуків. Вмикаєте кондиціонер після важкого трудового дня — і відпочиваєте, отримуючи величезне задоволення.

На увагу заслуговує функція «Домашня охорона» — Home Alarm, завдяки якій користувач отримує повідомлення на мобільний телефон у тому випадку, якщо кондиціонер зафіксував рух у будинку в період відсутності користувача тривалий час.

Не менш цікава опція розумного кондиціонера LG Whisen називається Ice Cool Power. Її призначення — забезпечити максимально холодний потік повітря (на чотири градуси нижче) за короткий проміжок часу.

Не обійшлося і без класичної системи фільтрації, що забезпечує чистоту повітря з ліквідацією пилу і неприємних ароматів. Система має чотири ступені очищення.

Крім цього, кондиціонер LG Whisen оснащений спеціальною вбудованою камерою, яка здатна вимірювати температуру тіла присутньої в кімнаті людини і регулювати інтенсивність своєї роботи в залежності від цього параметра.

Розумна техніка від LG розроблена спеціально для більш ефективного провітрювання, охолодження та обігріву приміщень. Компанія планує в 2017 році зробити акцент на цих технологічних розробках і збільшити випуск кліматичної техніки на 10%, незважаючи на сумнівні перспективи зростання продажів у світових масштабах.

Компанія LG завжди робила і продовжує робити ставки на розумні розробки. Нагадаємо слова Сеонг-джин Джо, президента і вищої посадової особи (СЕО) LG Electronics Home Appliance і Air Solution: «Впровадження розумної побутової техніки проходить досить повільно, тому що існує стереотип, що ці технології важкодоступні. Наша компанія прагне зберігати лідерство на ринку розумної побутової техніки з інноваціями, що пропонує реальні переваги і новий рівень комфорту життя через прості у використанні технології».


Теги