Прес-релізи

Як правильно скласти торговий план на ринку Форекс

Сьогодні абсолютно будь-яка людина здатна завантажити на свій комп'ютер торговий термінал і з допомогою нехитрих маніпуляцій укласти угоду на покупку або продаж. Однак, для того щоб ця угода виявилася прибутковою, мало її відкрити. Необхідно також знати всі особливості будови ринку і мати чіткий план для досягнення успіху. Новачки часто цікавляться щодо складання плану, і сьогодні ми розглянемо, в якому порядку слід виконувати цю операцію і що важливо враховувати в процесі, для того, щоб в подальшому робота за планом приносила вам лише прибуток.

Що потрібно знати кожному трейдеру

Для того, щоб угоди трейдера на валютному ринку Форекс виявилися прибутковими, в його розпорядженні має бути, як мінімум чотири важливих документа:

1. Правила стратегії strategii de tranzactionare forex, де будуть описуватися умови для укладання угоди, визначатися валютна пара, а також час присутності на ринку.

2. Критерії для підписання угоди – перелік умов, які повинні дотримуватися для входу на ринок.

3. Правила управління грошима. Перелік вимог для управління ризиками, розмірами відсотків від депозитів і т. д.

4. Торговий план. У плані повинні бути зазначені дії трейдера в разі виникнення всіх можливих ситуацій на ринку.

Саме торговий план є найважливішим документом, в якому обов'язково повинні бути розглянуті наступні пункти:

емоційний стан трейдера, при якому вести торгівлю забороняється;

форс-мажорні обставини, порядок виходу з них;

правила для обмеження збитків і прибутку;

торгові стратегії, яких слід побоюватися з-за зайвої складності;

цілі на короткий та довгий період;

джерела для отримання надійної інформації;

інша інформація, яка може допомогти трейдеру в торгівлі.

Але трейдер повинен розуміти, що після складання торгового плану, його доведеться дотримуватися і при необхідності вносити зміни, вказуючи, в яких ситуаціях можна відійти від наміченого алгоритму, а коли доведеться слідувати йому в суворій відповідності. Зате наявність плану дає трейдеру відмінний інструмент, що дозволяє укладати прибуткові операції і обходити стороною можливі помилки. Тим самим можна істотно полегшити роботу на ринку і отримати докладний алгоритм.

Також в торговому плані при складанні обов'язково слід визначити рівень збитків. Вкажіть той обсяг втрат, який потрібно буде фіксувати, якщо угода почне зливатися. Для цього варто відразу визначитися з розміром стоп-лосс. Не нехтуйте цим пунктом.

Обов'язково вкажіть в торговому плані правила, які дозволять вам ефективно взаємодіяти з надійним брокером Admiral Markets Romania, тримати під контролем емоції і знаходитися в здоровому глузді весь торговий сеанс. Відчувши втому і розгубленість, варто припиняти роботу на Форексі, щоб не почати робити грубі помилки. І цей варіант також має відображатися в торговому плані.

Після укладення будь-якої угоди, неважливо, вона була прибутковою чи збитковою, обов'язково проаналізуйте її, розберіться, які ви допустили помилки, що цьому сприяло, як уникнути наступного разу схожої ситуації. Якщо ж після розбору ви вирішите внести в план зміни, переконайтеся, що вони дійсно виявляться виправданими і не позначяться найгіршим чином на інших напрямках торгівлі.

 


Теги