Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
9 березня, 2017   ▪   Версія для друку

Як правильно використовувати тренди на ринку Форекс

При написанні будь-якої торгової стратегії трейдер в першу чергу повинен забезпечити виконання чотирьох основних принципів. До них відносяться:

1. Торгівля на трендах.

2. Скорочення збитків.

3. Нарощування прибутку.

4. Управління ризиками.

Лише при дотриманні кожної позиції можна говорити, що обрана стратегія здатна привести вас до успіху в торгівлі. Але розбирати кожну окрему позицію доведеться довгий час. Тому ми пропонуємо звернути увагу в першу чергу на торгівлю трендами – одне з найважливіших правил, що постійно змінюються на валютного ринку. Саме по собі поняття «торгівля трендами» означає, що вам доведеться укладати угоду лише при відповідному русі цін.

Аналіз динаміки валютних котирувань показує, що незважаючи на випадковий порядок зміни цін на ринку, в їх динаміці присутній трендовий компонент. І цей факт стає особливо важливим для всіх, хто шукає раціональний науковий підхід в торгівлі на ринку Форекс. Виходить, що якщо не враховувати тренди і торгувати на короткострокових методах, трейдинг перетворюється у своєрідне казино, де все віддано на волю випадку. Але ті гравці, хто інвестує свої заощадження з метою не тільки зберегти, але і заробити на них, змушені уважно аналізувати ситуацію, dax heute і торгувати виключно трендами.

Яскравим прикладом, що вказує на безуспішність торгівлі без тренда, є японська свічка. Навіть ті трейдери, хто є щирим прихильником суворих правил в торгівлі, ніколи не доведуть ефективність свічкового аналізу. У цьому випадку доводиться вибирати методи, при яких є статистична перевага, де перше місце віддається саме трендам. Ви повинні купувати, якщо ціни встановлюються на підвищувальний тренд і продавати при їх переміщенні на понижуючий.

Незважаючи на те, що цей загальновідомий принцип описаний в спеціалізованій літературі і використовується досить давно, деякі трейдери продовжують ним нехтувати. У надії підвищити свій прибуток, вони купують на низах і продають на піку, до моменту встановлення нового тренда. Але професіонали вміють вичікувати момент, коли поява нового тренда буде підтверджено відповідним сигналом, щоб знизити ризики і укласти прибуткову угоду.

Є в торгівлі на міжнародному валютному ринку та альтернативний погляд на метод торгівлі трендами, який називається «передбаченням». Тільки ця теорія вводить багатьох гравців в оману, малюючи перед ними «золоті гори», в той час як насправді успішно передбачати ринок в тривалій перспективі ще нікому не вдалося. Безумовно, багатьом гравцям дійсно вдалося добитися очевидних успіхів і поліпшити статистику прибутковості, але це, швидше виняток із правил.

Спеціалісти із Admiral Markets Deutschland зазначають, що тренд можна визначити лише стосовно конкретного часу. І ви можете визначити тренд, наприклад, на інтервалі в годину, тиждень, місяць або рік. Часовий діапазон дуже важливий при побудові торгового плану. Трейдеру емоційно комфортніше працювати з більш короткими проміжками, на тривалих інтервалах результати, як правило, виходять набагато кращі.

Торгівля з таким тривалим інтервалом дозволяє акуратно йти в ногу з ринком, а не займатися його передбаченням і грою в рулетку. Не варто піддаватися казками і розповідями про чудесні способи передбачення. Краще спрямуйте свої сили на вироблення самодисципліни і починайте торгувати в напрямку трендів. Тим самим ви істотно підвищите прибутковість своєї стратегії і вийдете на новий рівень торгівлі.


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • Куріння кальяну поширилося по всьому світу. У кафе і ресторанах, клубах і лаунж-барах люди насолоджуються їм, влаштовуючись зручніше в крісло. Не оминуло увагою це модне віяння як зірок Голлівуду так і наших вітчизняних селебретіс. Серед любителів подиміти були помічені як знамениті співаки і реп-виконавці, так і любителі здорового способу життя: футболісти, баскетболісти і інші спортсмени.
  29 березня,
 • Рада директорів концерну Nokian Tyres призначила Хілле Корхонен (Hille Korhonen) президентом і генеральним директором компанії. Новий президент Nokian Tyres виконуватиме свої посадові обов’язки з 1 червня 2017 року.
  29 березня,
 • «5 канал» запустив оновлену версію сайту 5.ua, удосконаливши верстку та внісши технічні та функціональні зміни.
  28 березня,
 • C 23 по 25 березня в Гонконзі в п'ятий раз пройде одна з наймасштабніших виставок-ярмарків сучасного мистецтва Art Basel. В рамках цього світової арт-події, партнером якої BMW Group є з моменту заснування, німецький концерн представить довгоочікуваний проект Ебігейл Рейнольдс - третьої переможниці програми BMW Art подорож, а також оголосить новий шорт-лист учасників проекту. Крім того, в лаунж-зоні BMW можна буде побачити знаменитий арт-кар BMW, створений японським художником Матадзо Каяма у 1990 році.
  27 березня,
 • Оперуючи термінами і фінансовими механізмами, поняття «ринок» спливає досить часто. По своїй суті, це слово вказує на місце зустрічі позичальника і кредитора. Але коли ми говоримо про Форекс, то крім стандартних функцій, такий ринок ще має особливий функціонал і можливості, що з'явилися в результаті взаємодії з IT-сферою.
  27 березня,
 • 7-8 квітня в Києві на III Міжнародному форумі Innotech 2017 відбудеться масштабна міжгалузева конференція на тему інноваційних технологій у бізнесі, освіті, інвестиційних процесах і медицині. В якості спікерів виступатимуть представники компаній Deloitte Ukraine, Saturn, Microsoft, IBM, Ciklum, eFarmer, AVentures Capital.
  20 березня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено