Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Світ у 2018 Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 січня, 2017   ▪   Версія для друку

11-12 квітня в Одесі відбудеться CISOLAR-2017, 6-та міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи"

11-12 квітня 2017 року в Одесі відбудеться основна бізнес-подія для нових ринків сонячної енергетики Європи.CISOLAR-2017 стане новим етапом для швидкого розвитку галузі фотовольтаїки та термальної енергетики на Європейських ринках, що розвиваються.

CISOLAR-2017 – це 6-та Міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи", яка буде охоплювати не тільки швидко зростаючий український ринок, а й інші перспективні ринки європейського регіону, такі як: Балканські країни, Туреччина, Болгарія, Румунія, Молдова та Білорусь.

Сьогодні Україна є одним з найбільш привабливих ринків для розвитку сонячної енергетики в Європі. Згідно амбітним планам іноземних і місцевих гравців, в наступному році загальні потужності українських сонячних електростанцій збільшаться вдвічі і досягнуть більше 1 ГВт. Ця тенденція відкриває величезні можливості для EPC-підрядників, постачальників обладнання, інвесторів і проектантів рішень.

CISOLAR-2017 буде зосереджено на останніх технологій в області сонячної енергетики,  інвестиційних можливостей українського ринку, а також інших ринків країн  Центральної і Східної Європи.  Зокрема, захід буде про інноваційні технології та обладнання на основі широкого використання сонячної енергії, яка є одним з основних важелів у розвитку низьковуглецевої економіки.

В тому числі, на CISOLAR-2017,   будуть обговорюватися питання широкого кола, а саме: використання технологій сонячної енергетики, реалізації проектів сонячних електростанцій, будівництва та експлуатації, продуктивності і надійності сонячних енергетичних систем, сонячних ринків теплової і сонячної електроенергії та їх динаміку зростання,ролі та можливостям сонячної енергетики  в інфраструктурі міст,  охолодження і нагрівання за допомогою сонячної енергетики, великомасштабні сонячні системи,  інтеграція тепла, виробленого за допомогою сонячної енергії, в промислових процесах, створення інтегрованих сонячних станцій,  внесок сонячної енергії для досягнення чистої нульової енергії будівель, системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали і нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку, інноваційні моделі фінансування для проектів сонячної енергетики. Законодавче поле для розвитку індустрії, а також мінімізація ризиків при роботі з ринками, що розвиваються, стануть одними з головних тем заходу.

На CISOLAR-2017, який окрім галузевої конференції, складається з виставки, будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання для сонячної енергетики для європейських ринків сонячної енергетики, що розвиваються.

Перший день заходу включатиме в себе B2B конференцію, біржу ділових контактів та виставку. На другий день програма включає в себе спеціальні семінари для домогосподарств та малих підприємців, які збираються приєднатися до ринку сонячної енергії в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії, а також виставки B2C рішень. CISOLAR-2017 представить також семінари для місцевих дистриб'юторів і представників енергопостачальних компаній.

            CISOLAR-2017 AWARDS стане новою та важливою частиною головної події у сферы сонячної енергетики регіону, і назве найкращі проекти в області сонячної енергетики в категоріях: Краща PV Інсталяція для приватних будинків; Краща PV станція середнього розміру; Краща сонячна електростанція великого розміру, а також Кращий проект у сфері сонячної термальної енергетики та інші.

            З моменту свого заснування шість років тому  CISOLAR став найважливішою платформою галузі для виробників, постачальників, дистриб'юторів, постачальників послуг і партнерів галузі сонячної енергетики, які працюють або планують почати свої проекти в регіоні Східної Європи і Центральної Азії. Більше 90% всіх сонячних енергетичних проектів, розпочатих і розроблених в цьому регіоні прямо або побічно пов'язані з CISOLAR. У 2017 році, CISOLAR збирається охопити всі перспективні і зростаючі ринки, що розвиваються у Європі.

            Організатором CISOLAR-2017 є Центр Інноваційного Бізнесу (Innovative Business Centre), який протягом останніх десяти років є організатором професійних заходів у сфері чистих технологій та енергетичних інновацій в ЄС, Східній Європі та Центральній Азії. Генеральний медіа-партнер - Bloomberg New Energy.

            Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR: Тел.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. E-mail: cisolar@ibcentre.org Веб-сайт: 2017.cis-solar.com
Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • У будь-якій справі, будь то будівництво чи торгівля валютою, успіху домагаються, перш за все, професіонали. Стосовно ринку Форекс, такими можуть називати себе люди, для яких спекуляція валютою стала основним джерелом доходу. Крім цього, професіоналом є людина, який чудово розбирається в своїй професії, знає законодавчі та правові нюанси і неухильно їх дотримується.
  13 грудня,
 • Напередодні новорічних свят компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai, підготувала вигідну цінову пропозицію на деякі комплектації моделей Tucson, Santa Fe і IONIQ Hybrid. Завітавши в салони офіційних дилерів з 12 по 17 грудня 2017 року, покупці зможуть придбати зазначені автомобілі з вигодою до 88 800 гривень.
  12 грудня,
 • З 11.12.2017 року по 31.12.2017 року кожному клієнту, який купив поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГО) на сайті www.uniqa.ua – УНІКА дарує* договір страхування від нещасного випадку при ДТП.
  11 грудня,
 • Розвиток страхової культури в нашій країні почався зі страхування автомобілів. Цей вид страхового захисту лідирує досі. Водночас дедалі більше українців цікавиться медичним страхуванням, сподіваючись таким чином отримати якісні послуги.
  8 грудня,
 • Відповідно до моніторингових звітів Енергетичного Співтовариства, Україна повільно імплементує Третій енергопакет та не вписується у дедлайни, оминаючи їх. Чи запрацює ринок природного газу в Україні вповні і що конкретно зроблено для реалізації цього масштабного плану проаналізують у проекті «ЕнергоНЕзалежність» ведучий, аналітик з питань енергетики Микола Войтів разом з гостем - керівником програм DiXi Group Романом Ніцовичем.
  8 грудня,
 • У спільному виставковому проекті Музею української діаспори, Національного музею українського народного декоративного мистецтва та Всеукраїнського благодійного фонду Марії Приймаченко представлено вибрані твори видатної української художниці, які отримали широке міжнародне визнання, експонувалися в різних куточках світу на персональних та групових виставках.
  7 грудня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.