Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 січня, 2017   ▪   Версія для друку

11-12 квітня в Одесі відбудеться CISOLAR-2017, 6-та міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи"

11-12 квітня 2017 року в Одесі відбудеться основна бізнес-подія для нових ринків сонячної енергетики Європи.CISOLAR-2017 стане новим етапом для швидкого розвитку галузі фотовольтаїки та термальної енергетики на Європейських ринках, що розвиваються.

CISOLAR-2017 – це 6-та Міжнародна конференція і виставка "Сонячна Енергетика Центральної і Східної Європи", яка буде охоплювати не тільки швидко зростаючий український ринок, а й інші перспективні ринки європейського регіону, такі як: Балканські країни, Туреччина, Болгарія, Румунія, Молдова та Білорусь.

Сьогодні Україна є одним з найбільш привабливих ринків для розвитку сонячної енергетики в Європі. Згідно амбітним планам іноземних і місцевих гравців, в наступному році загальні потужності українських сонячних електростанцій збільшаться вдвічі і досягнуть більше 1 ГВт. Ця тенденція відкриває величезні можливості для EPC-підрядників, постачальників обладнання, інвесторів і проектантів рішень.

CISOLAR-2017 буде зосереджено на останніх технологій в області сонячної енергетики,  інвестиційних можливостей українського ринку, а також інших ринків країн  Центральної і Східної Європи.  Зокрема, захід буде про інноваційні технології та обладнання на основі широкого використання сонячної енергії, яка є одним з основних важелів у розвитку низьковуглецевої економіки.

В тому числі, на CISOLAR-2017,   будуть обговорюватися питання широкого кола, а саме: використання технологій сонячної енергетики, реалізації проектів сонячних електростанцій, будівництва та експлуатації, продуктивності і надійності сонячних енергетичних систем, сонячних ринків теплової і сонячної електроенергії та їх динаміку зростання,ролі та можливостям сонячної енергетики  в інфраструктурі міст,  охолодження і нагрівання за допомогою сонячної енергетики, великомасштабні сонячні системи,  інтеграція тепла, виробленого за допомогою сонячної енергії, в промислових процесах, створення інтегрованих сонячних станцій,  внесок сонячної енергії для досягнення чистої нульової енергії будівель, системи зберігання енергії, гібридні системи, нові матеріали і нові концепції, правила і можливості для регіонального розвитку, інноваційні моделі фінансування для проектів сонячної енергетики. Законодавче поле для розвитку індустрії, а також мінімізація ризиків при роботі з ринками, що розвиваються, стануть одними з головних тем заходу.

На CISOLAR-2017, який окрім галузевої конференції, складається з виставки, будуть представлені новітні технології, рішення та обладнання для сонячної енергетики для європейських ринків сонячної енергетики, що розвиваються.

Перший день заходу включатиме в себе B2B конференцію, біржу ділових контактів та виставку. На другий день програма включає в себе спеціальні семінари для домогосподарств та малих підприємців, які збираються приєднатися до ринку сонячної енергії в якості незалежних виробників і постачальників сонячної енергії, а також виставки B2C рішень. CISOLAR-2017 представить також семінари для місцевих дистриб'юторів і представників енергопостачальних компаній.

            CISOLAR-2017 AWARDS стане новою та важливою частиною головної події у сферы сонячної енергетики регіону, і назве найкращі проекти в області сонячної енергетики в категоріях: Краща PV Інсталяція для приватних будинків; Краща PV станція середнього розміру; Краща сонячна електростанція великого розміру, а також Кращий проект у сфері сонячної термальної енергетики та інші.

            З моменту свого заснування шість років тому  CISOLAR став найважливішою платформою галузі для виробників, постачальників, дистриб'юторів, постачальників послуг і партнерів галузі сонячної енергетики, які працюють або планують почати свої проекти в регіоні Східної Європи і Центральної Азії. Більше 90% всіх сонячних енергетичних проектів, розпочатих і розроблених в цьому регіоні прямо або побічно пов'язані з CISOLAR. У 2017 році, CISOLAR збирається охопити всі перспективні і зростаючі ринки, що розвиваються у Європі.

            Організатором CISOLAR-2017 є Центр Інноваційного Бізнесу (Innovative Business Centre), який протягом останніх десяти років є організатором професійних заходів у сфері чистих технологій та енергетичних інновацій в ЄС, Східній Європі та Центральній Азії. Генеральний медіа-партнер - Bloomberg New Energy.

            Для співпраці, отримання додаткової інформації та реєстрації, будь ласка, зв'яжіться з Організаційним комітетом CISOLAR: Тел.:+44 207 442 5555, +38 044 383 03 56. E-mail: cisolar@ibcentre.org Веб-сайт: 2017.cis-solar.com


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • Всемогутній інтернет — зручний помічник у пошуку товару або послуги. Як варіант, можна зайнятися самостійним пошуком, вдавшись до послуг пошукових систем Google або Yandex. Але, на жаль, поки не придуманий фільтр, що дозволяє впорядкувати сайти за категоріями, щоб можна було бачити результати виключно інтернет-магазинів. Для цього були придумані окремі сервіси — прайс-агрегатори. Це незалежні сайти порівняння цін на ринку. По інтерфейсу сайти прайс-агрегаторів нагадують звичайний онлайн-магазин. Різниця у тому, що останній існує заради отримання прибутку від продажів, а що стосується прайс-агрегатора, то у нього немає мети продати побільше або подорожче. Мета його послуг — надати можливість порівняти цінові умови різних магазинів і знайти найбільш вигідні на думку покупця. Таким чином агрегатор виступає незацікавленою особою — посередником між продавцем та клієнтом.
  20 лютого,
 • 16 лютого 2017 року компанія «АВТ Баварія», офіційний імпортер MINI в Україні, представила абсолютно новий MINI Countryman у столичній художній галереї «ArtHall D12». В рамках заходу гостям вечора вдалося насолодитися приємною дружньою атмосферою і познайомитися ближче з новинкою британської марки. Нова розробка вражає помітно просторішим та функціональним салоном, виразними спортивними генами і витонченою преміальністю, що служать наочним доказом прогресу, що супроводжує зміну поколінь.
  17 лютого,
 • Міжнародний валютний ринок Форекс давно залучає багатьох інвесторів і досвідчених трейдерів сприятливими умовами для отримання прибутку та примноження власних заощаджень. І якщо раніше Форекс виступав лише як засіб для диверсифікації власного портфеля, то зараз безліч трейдерів роблять його основним напрямком в роботі. Принципи користування тут схожі з тими умовами, які існують на ф'ючерсних і фондових біржах, тільки все набагато простіше і комфортніше для гравця.
  17 лютого,
 • З 16 лютого 2017 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» починає діяти нова кредитна програма Hyundai Finance. За умовами програми, придбати новий автомобіль Hyundai можна за найвигіднішими на українському ринку тарифами.
  16 лютого,
 • 7-8 квітня в межах щорічного міжнародного форуму інновацій InnoTech Ukraine 2017 виступить фахівець у галузі штучного інтелекту Максим Дяченко. Тема доповіді спікера - «Медицина майбутнього: штучний інтелект для амбулаторної діагностики».
  15 лютого,
 • З 15 лютого 2017 року в усій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» починає діяти нова акційна пропозиція – стильний та динамічний позашляховик Hyundai Santa Fe 2016 модельного року у комплектаціях TOP та Limited можна придбати з вигодою до 108 700 гривень.
  15 лютого,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено