Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
27 квітня, 2016   ▪   Версія для друку

Спілка українських підприємців надала до Кабміну пропозиції щодо стимулювання виробництва українських товарів і збільшення їх експорту

26 квітня 2016 р. Спілка українських підприємців (СУП) подала до Кабміну пропозиції щодо стимулювання українських товарів і збільшення їх експорту.

Пропозиції надано Степану Кубіву, Першому віце-прем`єр-міністру – Міністру економічного розвитку і торгівлі, а також Наталії Микольській, Заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі – Торговому представнику. Пропозиції передано під час круглого столу щодо розробки Національної експортної стратегії України, який відбувся 26 квітня 2016 р. у клубі КМУ.

Пропозиції стосуються фінансово-кредитної сфери, сфери митного оформлення, сфери оподаткування та тарифного регулювання. Зокрема, серед пропозицій фінансово-кредитної сфери:

- Збільшити для підприємств, які є виробниками товарів і експортерами, терміни повернення валютної виручки до 180 днів.

- Скасувати  норму обов'язкового продажу 75% валютної виручки та зняти обмеження на здійснення взаємозаліків зустрічних однорідних вимог між Покупцем і Постачальником по ЗЕД Контракту.

- Скасувати ЗЕД обмеження, запроваджені НБУ.

- Створення національного експортно-кредитного агентства.

- Для підприємств-експортерів, під гарантії держави встановити в державних і комерційних банках пільгові ставки за цільовими банківськими кредитами на технічне переоснащення виробництва, придбання нового високотехнологічного і / або енергозберігаючого обладнання.

- Зміна порядку визначення митної вартості імпортних комплектуючих.

- Спрощення бюрократичних митних процедур, фітосанітарного контролю і вимог по сертифікації.

- Встановити прозорий, безумовний порядок відшкодування ПДВ із дотриманням  терміну повернення ПДВ.

- Вжити заходів щодо зменшення розміру ввізного мита на українську продукцію


Марія Барабаш, член Ради директорів СУП під час круглого столу наголосила: «Час переходити до реальних дій. Варто якнайшвидшеімплементуватиНаціональну експортну стратегію. Найперше – треба створити інформаційну систему на основі сучасних IT-рішень та консолідувати зусилля всіх ключових гравців ринку підтримки експортерів. У СУПми створили Комітет з питань національного виробництва та експорту, і сьогодні вперше передали свої пропозиції до Кабміну. Завтра маємо зустріч з Міністром фінансів Олександром Данилюком».

Наталія Єремєєва, член Ради директорів СУП підкреслила: «Бізнес сам знає, яку йому продукцію виробляти, в які країни іти, головне, що нам потрібно від держави – не заважати. Вже зараз необхідно оновити інформаційні урядові портали та представити Україну на всіх ділових міжнародних виставках».

Ігор Гуменний, член Ради директорів та співголова Комітету з питань національного виробництва та експорту СУП зазначив: «Пропозиції, які ми сьогодні передали у Кабмін –першочергові наші вимоги для швидкого збільшення експорту вже сьогодні. Наш комітет наразі готує детальний звіт щодо проблем експортерів, який буде оприлюднено на наступному засіданні Ради директорів СУП 10 травня 2016 року».


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язківіз громадськістю, за тел.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com
 
Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.