Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
13 січня, 2016   ▪   Версія для друку

СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА АБСОЛЮТНО НОВОЇ МОДЕЛІ LEXUS LC 500 НА МІЖНАРОДНІЙ АВТОМОБІЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ У ДЕТРОЙТІ – 2016

ЕФЕКТНЕ КУПЕ КЛАСУ «ЛЮКС» З ВИТОНЧЕНИМ ДИЗАЙНОМ ВІДКРИВАЄ НОВУ ЕРУ В ІСТОРІЇ ПРЕМІАЛЬНОГО БРЕНДА

Концептуальна модель Lexus LF-LC дебютувала на Міжнародній автомобільній виставці 2012 року в Північній Америці. На той час представників преси, шанувальників і прихильників бренда цікавило питання, чи перетвориться стильне оформлення концептуального авто з його нетиповими пропорціями в реальності на купе концепції «2+2». Через чотири роки після дебюту революційної концептуальної моделі Lexus представив принципово нове купе LC 500. Це провокативне стрімке флагманське купе чітко окреслює майбутній напрямок бренда.

 «Модель LC 500 має дуже велике значення для бренда Lexus і для мене особисто, – зазначив Акіо Тойода. – Декілька років тому ми вирішили спрямувати майбутнє бренда в напрямку більш емоційних продуктів, що вирізняються на автомобільному ринку класу «люкс». Пропорції цього люксового купе, його вражаючий дизайн та робочі характеристики впевнено заявляють про емоційну спрямованість нашого бренда і будуть сприяти ще більшій привабливості бренда  Lexus на світовому рівні».

На додаток до яскравого дизайну і вражаючих робочих характеристик нова модель LC 500 символізує досягнення, що стало можливим завдяки дуже тісній співпраці між конструкторами та інженерами.

Оскільки модель LC 500 побудована на привабливій фундаментальній концепції дизайну LF-LC, інженери невтомно працювали, щоб знайти нові рішення і максимально зберегти характерні риси концептуальної моделі в серійному автомобілі.

Для всієї команди, що займається брендом Lexus, проект створення моделі LC 500 став чимось значно більшим, ніж просто створення нового купе. Завдяки кардинальним змінам у технічних процесах і в концепції дизайну модель LC 500 символізує початок нового етапу розвитку бренда Lexus. За словами головного інженера Кодзі Сато, «конструктори та інженери спільно працювали над усуненням проблем і труднощів, які нам вдалося поступово подолати і вирішити. Я відчуваю, що ми досягли чогось більшого, а не просто зберегли дизайн концептуальної моделі».

ДИЗАЙН

З першого погляду стає зрозуміло, що співпраця інженерів і конструкторів виявилась дуже успішною, зважаючи на те, як багато рис дизайну концептуальної моделі LF-LC вдалось зберегти в новій серійній моделі LC 500.

Візуальну привабливість моделі LC 500 створює її спортивний аеродинамічний обрис з плавними вигинами, емоційно забарвлені форми, плавні лінії карбонового даху (в стандартній комплектації скляного), які надають моделі вражаючий спортивний вигляд у поєднанні з високоефективними функціональними можливостями.

Для моделі LC 500 характерна чітко виражена фірмова веретеноподібна решітка радіатора і нові потрійні фари з використанням світлодіодної технології, які були спеціально розроблені для розміщення одних із найтонших серійних рефлекторів.

Спортивний профіль автомобіля характеризується динамічними плавними лінями даху, стрімким силуетом, довгою колісною базою з помірними виступами в передній і задній частині і низько посадженим капотом. Ззаду автомобіля помітні добре спроектовані багаторівневі задні габаритні ліхтарі з унікальною світловою технологією.

Дизайн салону моделі LC 500 підтримує поєднану з динамікою розкіш екстер’єру автомобіля з наголосом на комфорт та елегантність. Елементи керування в салоні купе спеціально спроектовані і розміщені так, щоб сприяти натхненному активному стилю водіння і кращій впевненості за кермом завдяки інтуїтивно зрозумілому розміщенню.

«З самого початку конструктори співпрацювали з інженерами, щоб зрозуміти їх бачення динаміки моделі LC 500, і вони врахували це при розробці дизайну автомобіля, – наголосив головний дизайнер моделі LC 500 Тадао Морі. – Наприклад, ми змістовно аналізували, де саме концентрується погляд водія, і з врахуванням цього розробляли форму елементів автомобіля, щоб сприяти інтуїтивним відчуттям водія. Це був перший проект, коли конструктори були тісно залучені до процесу технічного проектування, завдяки чому ми змогли зрозуміти задум інженерів і сприяти його реалізації в дизайні та конструкції автомобіля».

ПЛАТФОРМА

Орієнтуючись на майбутні тенденції розвитку бренда Lexus, завдання, визначене для моделі LC 500, полягало у створенні автомобіля з динамічними ходовими характеристиками й особливим характером, яких раніше не було в жодному попередньому автомобілі Lexus.

LC 500 – перша модель Lexus, в якій використано принципово нову платформу задньоприводного автомобіля класу «люкс», яка не використовується в жодній іншій моделі Lexus. Щоб досягти рівня ефективності платформи автомобіля, визначеного для цього нового купе, інженери компанії Lexus розробили найміцнішу за всю історію існування бренда конструкцію кузова.

Головний інженер Кодзі Сато повідомив: «Ми витратили втричі більше часу на дослідні і проектно-конструкторські роботи, щоб забезпечити плавну керованість автомобіля й оптимальне зчеплення з дорогою. Ми також приділили велику увагу жорсткості підвіски і покращенню геометрії. Завдяки технічному прогресу і покращенню продукції ми досягли першокласного світового рівня за показниками жорсткості підвіски і ходових характеристик з використанням поперечних важелів підвіски».

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ

Задній привод моделі LC 500 приводить в дію вже добре перевірений високооборотний двигун V8 об’ємом 5,0 л, який використовується в таких моделях, як RC і GS F. Атмосферний двигун V8 був обраний завдяки його плавній роботі,  миттєвим реакціям на керування педаллю акселератора та емоційному звуку роботи двигуна. Цей двигун із суцільним алюмінієвим блоком і 32 клапанами видає потужність 473 к.с. і 527 Ньютон-метрів крутного моменту.

Роботою заднього привода допомагає керувати нова спеціально розроблена 10-швидкісна автоматична трансмісія (вперше використовується на автомобілях класу «люкс»), яка за швидкістю перемикання передач не поступається трансмісії з подвійним зчепленням.

Завдяки унікальній платформі і силовому агрегату модель LC 500 отримала нетипові для чотирьохмісного купе ходові характеристики і динамічність; час прискорення автомобіля від 0 до 100 км/год. – менше ніж 4,5 секунди.


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • 7-8 квітня в Києві на III Міжнародному форумі Innotech 2017 відбудеться масштабна міжгалузева конференція на тему інноваційних технологій у бізнесі, освіті, інвестиційних процесах і медицині. В якості спікерів виступатимуть представники компаній Deloitte Ukraine, Saturn, Microsoft, IBM, Ciklum, eFarmer, AVentures Capital.
  20 березня,
 • 5-9 квітня у Мистецькому Арсеналі відбудеться ІІІ Освітній фестиваль для Арсенал Ідей.
  20 березня,
 • Компанія Hyundai Motor вже влітку 2017 року поповнить сімейство i30 новою моделлю – «зарядженим» п’ятидверним хетчбеком i30N, над створенням якого працюють фахівці спортивного підрозділу марки, N Performance. У березні цей автомобіль проходить ресурсні тести на засніжених трасах Швеції, а у якості тест-пілота виступає Тьєрі Невілль, один з лідерів команди Hyundai Motorsport, яка бере участь в Чемпіонаті світу з ралі (WRC).
  20 березня,
 • Навіть не знаюча нюансів роботи з фінансовим ринком Форекс людина розуміє, що торгівля може бути прибутковою лише за однієї умови – наявності й дотримання ефективної торговельної системи. Але де її знайти і як відрізнити від сотень стратегій, які не здатні генерувати прибуток?
  20 березня,
 • Менеджер з роботи з клієнтами є представником організації, яка співпрацює з покупцями, замовниками та партнерами для подальшого продажу товарів та послуг. Він посідає одну із найголовніших посад у компанії. На цю людину покладається обов’язок взаємодіяти з замовниками, брати участь у ділових зустрічах і важливих переговорах та водночас перебувати в безперервному пошуку потенційних клієнтів.
  17 березня,
 • 24 березня об 11:00 Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts проводить наймасштабнішу онлайн-конференцію, в рамках тематики "Контент-маркетинг". Як відомо, з якого б каналу користувачі не прийшли на сайт, цьому сприяє контент, розміщений в даному джерелі. Трафік на сайт - одна з найголовніших завдань при просуванні. Контент - один з найбільш ключових інструментів у досягненні цього завдання! «WebPromoExperts Content Marketing Day» - подія, яка дозволить зрозуміти, як правильно і ефективно використовувати контент для досягнення цілей свого бізнесу.
  13 березня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено