Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
13 січня, 2016   ▪   Версія для друку

СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА АБСОЛЮТНО НОВОЇ МОДЕЛІ LEXUS LC 500 НА МІЖНАРОДНІЙ АВТОМОБІЛЬНІЙ ВИСТАВЦІ У ДЕТРОЙТІ – 2016

ЕФЕКТНЕ КУПЕ КЛАСУ «ЛЮКС» З ВИТОНЧЕНИМ ДИЗАЙНОМ ВІДКРИВАЄ НОВУ ЕРУ В ІСТОРІЇ ПРЕМІАЛЬНОГО БРЕНДА

Концептуальна модель Lexus LF-LC дебютувала на Міжнародній автомобільній виставці 2012 року в Північній Америці. На той час представників преси, шанувальників і прихильників бренда цікавило питання, чи перетвориться стильне оформлення концептуального авто з його нетиповими пропорціями в реальності на купе концепції «2+2». Через чотири роки після дебюту революційної концептуальної моделі Lexus представив принципово нове купе LC 500. Це провокативне стрімке флагманське купе чітко окреслює майбутній напрямок бренда.

 «Модель LC 500 має дуже велике значення для бренда Lexus і для мене особисто, – зазначив Акіо Тойода. – Декілька років тому ми вирішили спрямувати майбутнє бренда в напрямку більш емоційних продуктів, що вирізняються на автомобільному ринку класу «люкс». Пропорції цього люксового купе, його вражаючий дизайн та робочі характеристики впевнено заявляють про емоційну спрямованість нашого бренда і будуть сприяти ще більшій привабливості бренда  Lexus на світовому рівні».

На додаток до яскравого дизайну і вражаючих робочих характеристик нова модель LC 500 символізує досягнення, що стало можливим завдяки дуже тісній співпраці між конструкторами та інженерами.

Оскільки модель LC 500 побудована на привабливій фундаментальній концепції дизайну LF-LC, інженери невтомно працювали, щоб знайти нові рішення і максимально зберегти характерні риси концептуальної моделі в серійному автомобілі.

Для всієї команди, що займається брендом Lexus, проект створення моделі LC 500 став чимось значно більшим, ніж просто створення нового купе. Завдяки кардинальним змінам у технічних процесах і в концепції дизайну модель LC 500 символізує початок нового етапу розвитку бренда Lexus. За словами головного інженера Кодзі Сато, «конструктори та інженери спільно працювали над усуненням проблем і труднощів, які нам вдалося поступово подолати і вирішити. Я відчуваю, що ми досягли чогось більшого, а не просто зберегли дизайн концептуальної моделі».

ДИЗАЙН

З першого погляду стає зрозуміло, що співпраця інженерів і конструкторів виявилась дуже успішною, зважаючи на те, як багато рис дизайну концептуальної моделі LF-LC вдалось зберегти в новій серійній моделі LC 500.

Візуальну привабливість моделі LC 500 створює її спортивний аеродинамічний обрис з плавними вигинами, емоційно забарвлені форми, плавні лінії карбонового даху (в стандартній комплектації скляного), які надають моделі вражаючий спортивний вигляд у поєднанні з високоефективними функціональними можливостями.

Для моделі LC 500 характерна чітко виражена фірмова веретеноподібна решітка радіатора і нові потрійні фари з використанням світлодіодної технології, які були спеціально розроблені для розміщення одних із найтонших серійних рефлекторів.

Спортивний профіль автомобіля характеризується динамічними плавними лінями даху, стрімким силуетом, довгою колісною базою з помірними виступами в передній і задній частині і низько посадженим капотом. Ззаду автомобіля помітні добре спроектовані багаторівневі задні габаритні ліхтарі з унікальною світловою технологією.

Дизайн салону моделі LC 500 підтримує поєднану з динамікою розкіш екстер’єру автомобіля з наголосом на комфорт та елегантність. Елементи керування в салоні купе спеціально спроектовані і розміщені так, щоб сприяти натхненному активному стилю водіння і кращій впевненості за кермом завдяки інтуїтивно зрозумілому розміщенню.

«З самого початку конструктори співпрацювали з інженерами, щоб зрозуміти їх бачення динаміки моделі LC 500, і вони врахували це при розробці дизайну автомобіля, – наголосив головний дизайнер моделі LC 500 Тадао Морі. – Наприклад, ми змістовно аналізували, де саме концентрується погляд водія, і з врахуванням цього розробляли форму елементів автомобіля, щоб сприяти інтуїтивним відчуттям водія. Це був перший проект, коли конструктори були тісно залучені до процесу технічного проектування, завдяки чому ми змогли зрозуміти задум інженерів і сприяти його реалізації в дизайні та конструкції автомобіля».

ПЛАТФОРМА

Орієнтуючись на майбутні тенденції розвитку бренда Lexus, завдання, визначене для моделі LC 500, полягало у створенні автомобіля з динамічними ходовими характеристиками й особливим характером, яких раніше не було в жодному попередньому автомобілі Lexus.

LC 500 – перша модель Lexus, в якій використано принципово нову платформу задньоприводного автомобіля класу «люкс», яка не використовується в жодній іншій моделі Lexus. Щоб досягти рівня ефективності платформи автомобіля, визначеного для цього нового купе, інженери компанії Lexus розробили найміцнішу за всю історію існування бренда конструкцію кузова.

Головний інженер Кодзі Сато повідомив: «Ми витратили втричі більше часу на дослідні і проектно-конструкторські роботи, щоб забезпечити плавну керованість автомобіля й оптимальне зчеплення з дорогою. Ми також приділили велику увагу жорсткості підвіски і покращенню геометрії. Завдяки технічному прогресу і покращенню продукції ми досягли першокласного світового рівня за показниками жорсткості підвіски і ходових характеристик з використанням поперечних важелів підвіски».

СИЛОВИЙ АГРЕГАТ

Задній привод моделі LC 500 приводить в дію вже добре перевірений високооборотний двигун V8 об’ємом 5,0 л, який використовується в таких моделях, як RC і GS F. Атмосферний двигун V8 був обраний завдяки його плавній роботі,  миттєвим реакціям на керування педаллю акселератора та емоційному звуку роботи двигуна. Цей двигун із суцільним алюмінієвим блоком і 32 клапанами видає потужність 473 к.с. і 527 Ньютон-метрів крутного моменту.

Роботою заднього привода допомагає керувати нова спеціально розроблена 10-швидкісна автоматична трансмісія (вперше використовується на автомобілях класу «люкс»), яка за швидкістю перемикання передач не поступається трансмісії з подвійним зчепленням.

Завдяки унікальній платформі і силовому агрегату модель LC 500 отримала нетипові для чотирьохмісного купе ходові характеристики і динамічність; час прискорення автомобіля від 0 до 100 км/год. – менше ніж 4,5 секунди.


Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • Через 2 роки після завоювання свого першого чемпіонського титулу, заводський пілот BMW Motorsport Марко Віттманн стає дворазовим чемпіоном DTM за підсумками фінального етапу сезону 2016 року, який пройшов на трасі Хоккенхаймринг. Це перший в історії концерну BMW Group випадок, коли заводський пілот вдруге виграє цей чемпіонат. На честь цього грандіозного успіху підрозділ BMW M GmbH представляє особливу версію BMW M4 DTM Champion Edition. У порівнянні із серійною версією BMW M4, новинка відрізняється збільшеними показниками максимальної потужності та обертового моменту - 500 к.с. (+69 К.с.) і 600 Нм (+50 Нм) відповідно. При цьому в конструкції підвіски і трансмісії автомобіля використані найпередовіші технології зі світу автомобільного спорту, а його екстер'єр прикрашають аеродинамічні елементи, які не тільки надають максимальну схожість з гоночними автомобілями серії DTM, а й ефективно забезпечують додаткову притискну силу на високих швидкостях. Колекційний BMW M4 DTM Champion Edition буде випущений лімітованою серією у 200 екземплярів.
  28 жовтня,
 • Будинок Rolls-Royce анонсує колекцію весна-літо 2017. Характерні деталі яскравих відтінків ефектно доповнять класичну білу палітру у новому Dawn Inspired by Fashion («Натхненний модою»).
  27 жовтня,
 • Показ довгоочікуваного короткометражного фільму «Втеча» ( "The Escape") відбувся 23 жовтня на сайті BMWFilms.com, обіцяючи стати блокбастером у мережі. Номінант на премію «Оскар», визнаний режисер Ніл Бломкамп порадував шанувальників новим гостросюжетним бойовиком. Проект зібрав акторів світового рівня - харизматичного Клайва Оуена ( «Ідентифікація Борна», «Місто гріхів»), блискучу Дакоту Феннінг ( «Війна світів», «Я - Сем»), а також Джона Бернталя ( «Каратель», «Шибайголова») та Віру Фарміга ( «Відступники», «Мені б у небо"). Одним з головних героїв фільму став новий BMW 5 серії Седан. Всього у серії планується показати 8 короткометражних картин, які розділять на 2 сезони.
  26 жовтня,
 • Тема проекту – складний і неоднозначний зв’язок між мистецтвом і реальністю в епоху передчуття кардинальних трансформацій. Куратори проекту: Олександр Соловйов, Аліса Ложкіна, Соломія Савчук.
  25 жовтня,
 • Як нам стати частиною глобального процесу Четвертої промислової революції? Як залучити інвестиції до України? Відповіді на ці стратегічні питання дали провідні світові економісти та реформатори під час третього Київського міжнародного економічного форуму
  25 жовтня,
 • Національне свято День Короля відзначається в Бельгії з 1866 р. саме 15 листопада. Свято було засновано другим за рахунком бельгійським королем Леопольдом II. В Україні цей день відзначається щорічно ексклюзивними концертами за участю цікавих музиканітв Бельгії, як символ міжкультурного порозуміння людей різних націй і народів, миру і взаємної доброзичливості, зміцнення дружби.
  25 жовтня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено