Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи
24 грудня, 2012   ▪   Тиждень   ▪   Версія для друку

Повний склад нового уряду: група Фірташа, «Сім’я» та донецька «гвардія»

У новому Кабміні широко презентовані основні провладні клани. З «нових облич» - Наталія Королевська, з «ветеранів» - Дмитро Табачник
Повний склад нового уряду: група Фірташа, «Сім’я» та донецька «гвардія»

Премєр-міністр Микола Азаров

Народився 17 грудня 1947 року, Калуга, Росія.

Призначений 13 грудня 2012 року. Голова Партії регіонів.

З 11 березня 2010 року по 3 грудня 2012 року працював головою Кабінету Міністрів. Був звільнений у зв’язку із обранням народним депутатом.

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов

Народився 24 березня 1976 року, Донецьк. За даними ЗМІ, у 2005 році став членом партії Віктора Ющенка «Наша Україна». На сьогодні інформації про партійність Арбузова немає.

23 грудня 2010 року став головою Нацбанку.

Сергій Арбузов вважається близьким до старшого сина президента Олександра Януковича.

У листопаді 2010 року його мати Валентина Арбузова була призначена на посаду голови правління «Всеукраїнського банку розвитку», основним власником якого є Олександр Янукович.

Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко (буде курирувати сфери екології, природних ресурсів, енергетики, вугільної промисловості і промислової політики).

Народився  9 жовтня 1958 року, Горлівка, Донецька область. Безпартійний.

9 грудня 2010 року був призначений міністром енергетики та вугільної промисловості.

Є фігурантом скандалу із так званими «вишками Бойка». За даними ЗМІ, при міністрі Бойкові «Чорноморнафтогаз» придбав дві морські бурові установки за ціною $400 млн кожна. Ціна виявилася на $150 млн вищою, ніж у виробника.

Крім цього, Бойка звинувачували в лобіюванні інтересів російських нафтових компаній.

Бойка називали одним із власників РосУкрЕнерго, однак він цю інформацію заперечує.

Віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко 

Народився 28 жовтня 1953 року в Києвi.

З 11 березня 2010 року обіймав посаду міністра закордонних справ.

До цього при президенті Вікторі Ющенку (з 2008 року) працював першим заступником секретаря РНБО та послом України в Росії.

На парламентських виборах 2006 року балотувався за списком опозиційного блоку «Не ТАК!».

У 2006-2007 роках був радником прем'єра Віктора Януковича.

Був заступником глави Республіканської партії Юрія Бойка.

Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул (сфери інфраструктури, регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства)

Народився 24 травня 1974, Кривий Ріг, Дніпропетровська область. Член Партії регіонів

У березні 2010 року був призначений головою Дніпропетровської облдержадміністрації.

Під час цьогорічних виборів до Верховної Ради Вілкул підтримував мажоритарників від Партії регіонів.

Міністр Кабінету Міністрів Олена Лукаш

Народилася 12 листопада 1976, Рибниця, Молдова. Виросла у Сєвєродонецьку (Луганська область). Член Партії регіонів.

З квітня 2011 року - радник президента - представник президента у Конституційному суді.

На думку оглядачів, Лукаш - креатура глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна.

Чоловік Лукаш - Голова Служби зовнішньої розвідки України генерал-полковник Григорій Ілляшов.

Міністр доходів і зборів (до цього новоствореного міністерства увійшли Державна митна служба та Державна податкова служба) Олександр Клименко

Народився 16 листопада 1980, Макіївка, Донецька область.

7 листопада 2011 року президент Віктор Янукович назначив Клименка головою Державної податкової служби.

Клименко має дружні стосунки з сином президента Олександром Януковичем.

Міністр фінансів Юрій Колобов

Народився 8 квітня 1973 року в Павлограді Дніпропетровської області.

28 лютого 2012 року був призначений міністром фінансів. До цього з 29 грудня 2010 року до 28 лютого 2012-го працював першим заступником голови НБУ (Сергія Арбузова).

Входить до оточення глави правління НБУ Сергія Арбузова та Олександра Януковича, старшого сина Віктора Януковича.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов

Народився 4 лютого 1962 року в місті Пісчаний Мурманської області (Росія). Член Партії регіонів.

Народний депутат Верховної Ради VI скликання. З квітня 2012 року - голова Ради НБУ.

12 грудня 2012 року склав присягу народного депутата Верховної Ради VIІ скликання.

З 2000 по 2005 рік працював гендиректором СКМ, провідна фінансово-промислова група України, яка належить Рінату Ахметову.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький

Народився 4 жовтня 1972 року, Лебедин, Сумська область. Член Партії регіонів.

У квітні 2012 року був призначений міністром екології та природних ресурсів.

Його пов’язують з інтересами «Сім’ї» Віктора Януковича.

Ставицький відомий рішеннями, що дозволили перевести резиденцію президента в Межигір'ї у приватну власність.

Міністр інфраструктури Володимир Козак

Народився 9 серпня 1959 року, Пологи, Запорізька область. Член Партії регіонів.

У березні 2011 року був назначений гендиректором Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниця».

За даними ЗМІ, ставленик «Сім’ї» Януковича.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник

Народився 9  червня 1970 року. Член Партії регіонів.

Займав посаду заступника голова Дніпропетровської облдержадміністрації, коли губернатором був Олександр Вілкул. В ОДА займався питаннями комунальної власності, житлово-комунального господарства.

Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков

Народився 13 лютого 1968 року у селищі Топар, Карагандинської області, Казахстан.

У травні 2012 року призначений головою Державної служби геології та надр України. До цього очолював правління Національної акціонерної компанії «Надра України».

За даними ЗМІ, у травні очолив Держслужбу за сприяння Ставицького.

Вважається лояльним до «Сім’ї» Віктора Януковича.

Міністр соціальної політики Наталія Королевська

Народилася 18 травня 1975 року, Красний Луч, Луганська область.

Королевська балотувала до Верховної Ради по списку своєї партії, яка не подолала 5-відсотковий бар'єр.

У березні цього року була виключена з фракції «Баткьівщина». Її звинуватили у систематичному порушенні фракційної та блокової дисципліни, спробах підкупу ЗМІ та у співпраці з Банковою.

Очолила Українську соціал-демократичну партію, яка була переіменована в Партію Наталії Королевської «Україна - Вперед!».

Міністр оборони Павло Лебедєв 

Народився 12 липня 1962 року в селищі Новомихайлівському, Краснодарський край (Росія). Член Партії регіонів.

12 грудня склав присягу народного депутата. Був обраний по мажоритарному округу у Севастополі.

У 2006 році обирався до Верховної Ради. Був народним депутатом VI скликання за списком Блоку Юлії Тимошенко. Однак вже на дострокових виборах у 2007 році був обраний народним депутатом за списком ПР.

За даними DT.UA, «Лєбєдєв - кадровий військовий, «комерційний уповноважений» Олександра Януковича в Севастополі».

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко

Народився 20 січня 1963 року,Костянтинівка, Донецька область.

7 листопада 2011 року призначений на посаду міністра внутрішніх справ України. До цього очолював Податкову.

Вважається ставлеником «Сім’ї» Януковича.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара 

Народився 14 січня 1963 року, Полтава. Член Партії регіонів, заступник голови партії з питань міжнародної політики.

12 грудня став народним депутатом VIІ скликання. До цього теж працював у Верховній Раді заступником голови парламентського комітету із закордонних справ.

Працював в Адміністрації Президента Леоніда Кучми та Леоніда Кравчука.

Вважається креатурою «Сім’ї» Януковича.

Як повідомляв Тиждень.ua, одразу після цьогорічних парламентських виборів Кожара їздив до Європи, де розповідав «про небезпеку ВО «Свобода».

Крім того, звинуватив міжнародних спостерігачів у порушеннях, а також заявив, що резолюція ПАРЄ, яка дає визначення терміну «політичний в’язень», не має до України жодного відношення.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій (до неї увійшли Міністерство надзвичайних ситуацій України та Державна інспекція техногенної безпеки ) Михайло Болотських

Народився 28 жовтня 1960 року, Городище, Білгородська область (Росія).

У 2010-2012 роках - перший заступник міністра надзвичайних ситуацій України.

За даними ЗМІ, ставленик «Сім’ї» Януковича.

Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова 

Народилася 6 січня 1953 року, Бакал, Челябінська область (Росія).

14 лютого 2012 року була призначена віце-прем’єр-міністром - міністром охорони здоров’я України.

Виступала на захист Віктора Ющенко. При його президентстві очолила РНБО.

За даними ЗМІ і деяких експертів, Богатирьова близька до групи Ахметова і регіонала Бориса Колеснікова.

За даними ЗМІ, цього року фірма сина Богатирьової виграла більшу кількість тендерів у МОЗу, ніж торік.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник 

Народився 26 листопада 1963 року в Києвi. Член Партії регіонів.

З 2010 року працює міністром освіти, науки, молоді та спорту.

Очолював Адміністрацію Президента Леоніда Кучми (1994-1996 роки).

Табачника звинувачують в українофобії та просуванні інтересів російських політиків. Опозиція та громадськість неодноразово вимагала звільнення Табачника з посади міністра освіти.

За даними тижневика «Бизнес», бізнес-інтереси Дмитра Табачника та його брата Михайла поширюються на торгівлю бензином, будівництво, страховий бізнес, рекламний бізнес, аграрний бізнес, туризм.

Міністр юстиції Олександр Лавринович

Народився 28 червня 1956 року, Овруч, Житомирська область. Член Партії регіонів.

З 11 березня 2010 року обіймає посаду міністра юстиції.

Лавриновича пов’язують із главою Адміністрації Президента Сергієм Льовочкіним.

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк

Народився 13 сiчня 1960 року, Ксаверiв, Житомирська область. Член Партії регіонів.

З 2010 року - міністр аграрної політики та продовольства в уряді Азарова.

Був народним депутатом V та VI скликань Верховної Ради.

До цього очолював Нацiональну асоцiацiю виробникiв м’яса та м’ясопродуктiв. А також працював першим заступником голови Житомирської облдержадмiнiстрацiї.

Наразі не призначено міністра культури.


Матеріали за темою:

--> --> -->
Реклама
Останні публікації згорнути
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів RedTram
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
работа Харьков оптимизатор любовный гороскоп на год Жеральдин Пайя http://avtosale.ua/
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено