НОВИНИ

"Русскоє єдінство" Криму оголосило мобілізацію "казаков" на підтримку Януковича

Партія «Русское единство» оголошує мобілізацію "козаків" у Криму для недопущення заворушень на зразок тих, що сталися 19-20 січня у Києві. Про це сказано в заяві організації.

«Ми заявляємо, що не допустимо повторення київських подій на кримській землі. Ми готові силою обстоювати конституційний лад і громадський порядок, як в автономії, так і по всій Україні. Ми не дозволимо купці войовничих націоналістичних фанатиків насильством і погрозами зруйнувати нашу країну, перешкодити зміцненню її дружби з братніми державами», - йдеться у заяві організації.

«Партія «Русское единство» обіцяє Президенту Віктору Януковичу надати максимально повну підтримку у боротьбі проти антиконституційного перевороту. Козачі організації і прихильники партії оголошують повну мобілізацію для створення загонів народних дружин і готові надати допомогу правоохоронним органам, а також встановити блокпости на в'їзді до Криму. Ми завжди стояли і стоятимемо на захисті мирного життя нашого народу, нашої культури і православної віри», - зазначається у заяві.

Як повідомлялось, вчора вечері з Криму на Майдан почали організовано виїжджати сотні кримських татар, які й раніше брали участь у мирних акціях Євромайдану.

Раніше кримський Євромайдан оголосив про відновлення мобілізації кримчан до столиці. Перша група ввечері 20 січня організовано виїхала до Києва.

Від учорашнього дня на центральній площі Сімферополя відновилися щовечірні мирні зібрання громадян на захист європейського вибору і прав людини, а також проти згортання демократії в Україні.