За даними з офіційного сайту президента, протягом 2013-го року Янукович жодного разу не побував у Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

2013 рік розпочався у Віктора Януковича з візиту на Волинь, де він взяв участь у Різдвяному богослужінні у Свято-Успенському Святогорському жіночому монастирі (Володимир-Волинський район, с. Зимне). Ще раз цей регіон він відвідав у вересні.

На початку березня Янукович їздив у Канів на Черкащину з нагоди 199-річча дня народження Тараса Шевченка та для перевірки підготовки до відзначення у 2014 році ювілею з народження письменника.

11 квітня президент поїхав у Миколаїв, де провів нараду в облдержадміністрації та побував на місцевому морському перевантажувальному комплексі ТОВ «Евері». Під час цього візиту акредитованих журналістів, які очікували Януковича в холі Миколаївської ОДА, насильно відвели і замкнули в прес-центрі. Хоча прес-служба заперечувала будь-яке перешкоджання роботі працівників ЗМІ.

Незадовго після цього - 16 квітня - він приїхав у Вінницю. Зокрема, під час зустрічі кілька хвилин спілкувався біля облдержадміністрації зі звезеними з районів людьми, потім провів нараду з чиновниками ОДА і прес-конференцію.

А 26 квітня у День Чорнобильської трагедії Янукович здійснив робочу поїздку на Чорнобильську АЕС на Київщині, де за 9 хвилин оголосив промову, в оточенні численної охорони підійшов до працівників ЧАЕС, подякував їм за роботу і поїхав.

У травні відвідав Севастополь, Запоріжжя та Дніпропетровщину (м.Павлоград).

Зокрема, у Севастополі охорона Януковича обмежила людям доступ до храму, де на Великдень молився президент. Тож частина вірян змушена була пропустити частину пасхальної службиЩе раз Севастополь Янукович відвідав 28 липня, коли разом з президентом Росії Владіміром Путіним взяв участь у святкуванні Дня флоту України та Дня військово-морського флоту Росії.

А в Дніпропетровську побував ще раз наприкінці жовтня під час відзначення 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

Другий раз за рік – 14 листопада – побував і в Запоріжжі, де з-поміж інших заходів взяв участь у святкуванні 80-ї річниці металургійного комбінату «Запоріжсталь».

У червні відвідав Суми, з’їздив на свою малу Батьківщину – в Єнакієве Донецької області та взяв участь у виїзному засіданні Ради регіонів у Луганську.

В Донецьк президент ще поїхав на День шахтаря – 22 серпня, а також 17 жовтня. Остання поїздка на Донеччину відзначилася тим, що саме тоді Янукович заявив, що у Верховній Раді готується законопроект для надання можливості лікувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко за кордоном.

У серпні Янукович також побував у Харкові на святкуванні 70 річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

20 вересня взяв участь в Ялтинській щорічній зустрічі, під час якої мав кілька офіційних зустрічей.

Єдину поїздку на Західну Україну Янукович провів у жовтні. Він відвідав Львівщину, зокрема, побував на військових навчаннях на Яворівському полігоні.

Того ж місяця він побував у Кіровограді, а також провів виїзне засідання Ради регіонів у місті Бориспіль на Київщині.

Нагадаємо, впродовж 2012 року Віктор Янукович здійснив 26 робочих поїздок. Найчастіше їздив у Дніпропетровську та Донецьку область, а також Крим. При чому жодного разу не відвідав Волинь.