НОВИНИ

"Беркут" побив журналіста "Українського тижня"

Під час сутички біля Кабінету міністрів працівник спецпідрозділу «Беркут» побив кореспондента "Українскього тижня" Станіслава Козлюка.

Як розповів Станіслав, коли він знімав сутичку біля Кабміну, один з працівників спецпідрозділу «Беркут» почав штовхати його  дубинкою з криками «Назад!».

Він повідомив, що є журналістом та виконує редакційне завдання. Показати посвідчення він не міг.

 «Я  зробив кілька кроків, до епіцентру сутички. Тут мене почали бити ногами. Били в коліна», - розповів журналіст, додавши, що  отримав синці та подряпини.

 Раніше кореспондент  5 каналу  Ольга Сніцарчук написала на своїй сторінці у Facebook, що представники «Беркута» напали на оператора телеканалу Івана Наконечного.  «Щойно "Беркут" під Кабміном напав на оператора Івана Наконечного. Швиряли його, зламали освітлювальний прилад», - написала Сніцарчук.

Нагадаємо, раніше міліція заблокувала прохід учасників народного Віче "За європейську Україну" поблизу будівлі Кабміну. Виникли сутички. Міліція застосувала сльзогінний газ.

Речник столичного управління МВС заявила, що правоохоронці  застосувала сльозогінний газ до мітингувальників після того, як в них кинули димові шашки та бризнули газом.