НОВИНИ

Кличко переконаний, що опозиція домовиться про єдиного кандидата в президенти

Лідер парламентської фракції УДАР Віталій Кличко заявляє, що його заява про висунення в президенти України не суперечить ідеї висунення єдиного кандидата від опозиції. Про це він заявив журналістам у Києві.

"Одне другому не суперечить", - заявив Кличко.

Він нагадав, що дане рішення було погоджено з громадськістю та з членами партії "УДАР".

Кличко також зазначив, що опозиція прийматиме рішення про висунення єдиного кандидата.

"Ми вирішимо, хто з представників опозиції зможе стати єдиним кандидатом, і впевнений в тому, що єдиний кандидат має бути", - зазначив Кличко.

За його словами, єдиний кандидат від опозиції має бути вже в першому турі.

"Я думаю, ми домовимося про те, що єдиний кандидат має бути в першому турі" , - сказав Кличко.

 Нагадаємо, під час вечірнього засідання 24 жовтня Кличко з трибуни Верховної Ради заявив, що балотуватиметься у президенти під час виборів 2015 року.

Як повідомлялось, екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що у першому турі президентських виборів 2015 року єдиний кандидат від опозиції тільки зашкодить загальній перемозі. З її думкою солідарнілідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк та лідер ВО «Сбовода» Олег Тягнибок. Проте лідер ініціативи «Третя Українська Республіка» Юрій Луценко наполягає на визначенні єдиного кандидата вже в першому турі. Такої ж думки голова УДАРу Віталій Кличко.

На думку директора політико-правових програм Центру Разумкова Юрія Якименка, розбіжності з приводу участі опозиційних сил у президентських виборах свідчать про зацікавлення політиків у своїх перспективах, а не у виборчій кампанії в цілому.

Читайте також: Як убити двох зайців, один з яких – Кличко