Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
8 жовтня, 2013 14:18   ▪   Версія для друку

Верховна Рада виділила ЦВК 49 млн гривень

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" (реєстраційний номер 3150), яким передбачено виділення коштів на організацію та проведення виборів у п'яти проблемних округах.

За дане рішення проголосували 316 народних депутатів.

Законом передбачено збільшити на 48 млн 825 тис. грн доходи і видатки загального фонду державного бюджету і спрямувати додаткові надходження Центральній виборчій комісії на виконання бюджетних програм. Зокрема, на проведення виборів народних депутатів України» (код 6731020) передбачено 31 млн 781 тис. грн.

Також законом передбачено виділити 2 млн 700 тис. грн на «керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів» (код 6731010), на «функціонування Державного реєстру виборів» (код 6731050) – 14 млн 344 тис. грн.

Джерелом покриття додаткових видатків держбюджету визначено збільшення коштів, що перераховуються Національним банком України до державного бюджету відповідно до Закону України «Про Національний банк України».

Народний депутат України Руслан Князевич (фракція «Батьківщина) наголосив, що серед передбачених витрат є 11 млн грн, які нібито будуть спрямовані на погашення заборгованості за виконані роботи зі створення та забезпечення функціонування системи відеоспостереження, відеозапису і трансляції зображення для спостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на звичайних виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

В той же час він підкреслив, що вже раніше у бюджеті були передбачені кошти на ці цілі.

Нагадаємо, 3 жовтня Центральна виборча комісія завершила підготовку виборчого процесу для повторного голосування в п'яти проблемних округах.

Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.

Виборча кампанія у п’яти одномандатних округах розпочнеться 16 жовтня.

За оцінками ЦВК, для організації та проведення виборів необхідно було виділити приблизно 20 млн грн.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено