"Під час голосування на референдумі щодо імпічменту президенту Траяну Бесеску віце-прем'єр Лівіу Драгня направив на адресу двох повітових організацій Соціал-демократичної партії два звернення, в яких давалися вказівки місцевим чиновникам сприяти збільшенню кількості тих, хто голосує за імпічмент, у тому числі, за допомогою обіцянок матеріальної вигоди", - йдеться у висновку слідчих.

 Окрім того, правоохоронці стверджують, що Лівіу Драгня знав результати голосування на референдумі вже до закриття виборчих дільниць.

 Прем'єр-міністр Румунії Віктор Понта назвав справу сфабрикованою з політичних мотивів, та  висловив сподівання, що його соратник по соціал-демократичній партії буде виправданий.

 Справа віце-прем'єра Лівіу Драгня буде розглянута Вищою касаційною палатою Румунії. Якщо провина віце-прем'єра буде доведена, йому загрожує ув‘язнення терміном до 7 років.

Як відомо,  референдум щодо імпічмента президента  Траяна Бесеску  пройшов влітку 2012 року. Референдум не відбувся через низьку явку виборців.