Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
27 вересня, 2013 14:23   ▪   Версія для друку

Янукович підписав "євроінтеграційний закон", який покращує умови утримання засуджених

Президент Віктор Янукович 27 вересня підписав закон про зміни до Кримінально-виконавчого кодексу, якими засудженим дозволяється носити цивільний одяг, без обмежень користуватися грішми та цінними речами, а також мати при собі мобільні телефони.

Зміни в правилах відбування покарання стосуються засуджених до обмеження та позбавлення волі, які утримуються в дільницях соціальної реабілітації.

Ув’язнені також отримали право на позачергове тривале побачення для реєстрації шлюбу, а також на короткочасні виїзди у виправних колоніях мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами утримання та дільницях соціальної реабілітації виправних колоній.

Засудженим, які відбувають покарання у дисциплінарних ізоляторах, карцерах або переведені до приміщення камерного типу, телефонні розмови надаватимуться з метою виховного впливу або у зв'язку з винятковими особистими обставинами (смерть, хвороба близького родича, стихійне лихо, що спричинило значно матеріальну шкоду засудженому або його сім'ї тощо).

Зміни в кодекс, серед іншого, передбачають можливість переведення засуджених до довічного позбавлення волі, які відбули 20 років покарання у приміщенні камерного типу, до звичайних житлових приміщень колонії максимального рівня безпеки і утримання їх серед інших ув’язнених.

Як відомо, закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання" входить до ряду документів, які Київ забов’язався ухвалити до підписання угоди про асоціацію з ЄС.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено