НОВИНИ

"Свобода" готує для тушок і зрадників стовпи ганьби

Народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон вважає, що 148 народних депутатів, які звернулися до польського Сейму з проханням визнати геноцид на території Волині, а також 9 депутатів, якій вийшли з парламентської фракції "Батьківщина", повинні бути занесені на "стовпи ганьби" як зрадники української нації. Про це вона сказала 26 вересня під час презентації своєї книги в Луцьку, повідомляє Волинської обласної організації ВО «Свобода».

«Влітку у Верховній Раді сталася безпрецедентна подія. Йдеться про заяву 148 депутатів, які звернулися до польського Сейму, аби нашу трагедію на волинській землі було визнано геноцидом. Зараз ми готуємо «стовпи ганьби», на яких будуть наклеєні писки цих зрадників на чолі з Вадимом Колесніченком. Також біля прізвища кожного буде зазначена адреса, де вони проживають. Українці мають знати, де живуть ці зрадники», - завивал Фаріон.

Політик заявила, що ці «стовпи ганьби» свободівці носитимуть на кожну свою масову акцію.

Фаріон додала, що в переліку осіб, які з’являться на «стовпах ганьби», будуть і дев’ять «тушок» з об’єднаної опозиції.

«Якщо ми не будемо демонструвати гострого осуду зрадникам, то потім зрадять нас. Політиків потрібно навчити елементарній моралі», - підсумувала Фаріон.

Як відомо, в червні  Верхня палата парламенту Польщі прийняла резолюцію напередодні 70-ї річниці Волинської трагедії, у якій визнала ці події «етнічною чисткою з ознаками геноциду».

Згодом 148 народних депутатів від Партії регіонів і КПУ звернулися до депутатів Сейму Польщі і маршалка Еви Копач з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

15 липня народний депутат від "Свободи" Ірина Фаріон направила до СБУ депутатське звернення, в якому просить спецслужбу проаналізувати на наявність ознак державної зради у  зверненні 148 народних депутатів до сейму Польщі. Також депутат направила депутатське звернення до парламентського комітету з питань регламенту, в якому вимагала перевірити, чи такими діями 148 парламентарів не порушили присяги народного депутата.

Служба безпеки не  побачила ознак державної зради у зверненні 148 депутатів Верховної Ради до Сейму Польщі із проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу