НОВИНИ

В УДАРі назвали заяви про заборгованість перед працівниками штабів провокацією та "чорнухою"

Народний депутат від партії УДАР Павло Розенко вважає провокацією та чорним піаром заяви щодо невиплати грошей за роботу в партійних штабах під час передвиборної кампанії у 2012 році. Про це він сказав у коментарі виданню Gazeta.ua

"Ми ж чудово розуміємо ситуацію, вже фактично стартувала президентська кампанія і з наближенням виборів таких прикладів такої "чорнухи", дискредитації буде все більше і більше", - сказав Розенко.

Інформацію про наявність можливої заборгованості перед працівниками штабів він заперечив. "Жодним чином не підтверджую це. І не можу підтвердити, тому що взагалі діяльність партії побудована на діяльності людей, які підтримують ідеологію партії і хочуть змін, а не на тому, що десь хтось на нашій партії заробити грошей", - зауважив Розенко.

"Я навіть не можу підтвердити той факт, що ці люди колись якось працювали на УДАР", - додав він.

 Розенко порадив активістам з подібними заявами звертатися до суду. "Я розцінюю це як провокацію, на яку ніяк не треба реагувати. Якщо у когось є конкретні претензії, будь ласка, є суд. В судовому порядку хай намагаються довести якісь міфічні речі", - сказав депутат.

 Нагадаємо, працівники виборчих штабів партії УДАР звинуватили керівництво партії у невиплаті заробітної плати за підсумками виборів у Верховну Раду в жовтні 2012 року. На прес-конференції 25 вересня вони заявили про початок всеукраїнської кампанії зі збору підписів з вимогою виплатити заборгованість співробітникам штабів, членам комісій, спостерігачам і агітаторам.