НОВИНИ

Партію Кличка звинувачують у невиплаті зарплати працівникам на парламентських виборах

Співробітники виборчих штабів партії УДАР звинувачують керівництво партії у невиплаті заробітної плати за підсумками виборів у Верховну Раду в жовтні 2012 року. Про це під час прес-конференції "Тримай УДАР!" заявили колишні співробітники виборчих штабів партії на виборах-2012.

Вони почали всеукраїнську кампанію зі збору підписів з вимогою виплатити заборгованість співробітникам штабів, членам комісій, спостерігачам і агітаторам.

"Ми всі працювали на парламентських виборах 2012 року. Нам не заплатили за нашу роботу", - сказав керівник штабу виборчого округу №56 у Макіївці Донецької області Володимир Воліков. Також він повідомив, що в його окрузі не виплатили близько 135 тис. гривень.

Він додав, що кампанія "Тримай УДАР!" триватиме до того часу, поки партія не виплатить всю заборгованість.

У свою чергу заступник керівника штабу виборчого округу №187 у Хмельницькому Ніна Бенюк заявила, що метою кампанії є намір змусити політиків виконувати обіцянки перед громадянами.

Вона сказала, що листи на адресу лідера УДАРу Віталія Кличка не принесли ніякого результату.

У свою чергу керівник штабу виборчого округу №194 у Черкасах Олександр Безпрозваний повідомив, що по Черкаській області заборгованість складає більше 1,2 млн гривень.

За його даними, повністю кошти були виплачені тільки у Львівській, Чернівецькій, Закарпатській, Запорізькій, Київській областях і Києві.

"Ми вимагаємо, щоб пан Кличко очолив контрольно-ревізійну комісію й провів ревізію по кожному окрузі..." - сказав керівник агітаційного відділу виборчого штабу №188 у Хмельницькому Олексій Богданов.

Він сказав, що учасники акції захищають не себе персонально, а людей з різних областей.