Зокрема, рішенням суду скасовано розпорядження колишнього мера Кременчука від 27 червня 1995 про держреєстрацію приватної телекомпанії «Візит».

Суд вирішив внести відповідні зміни до Єдиного державного реєстру , а також передав всі права приватної телекомпанії – у комунальну власність "КТРК".

Адвокат телекомпанії Олена Дмитриченко заявила журналістам, що власники телекомпанії «Візит» Олександр і Тамара Мельники мають намір оскаржити дане рішення як незаконне.

На їх думку, виконання даного рішення фактично призведе до ліквідації приватної телекомпанії «Візит».

Дмитриченко зазначила, що на момент створення «Візиту» в 1991 році не існувало такого підприємства як КП «Кременчуцький техно-торговий центр «Електрон» ( зареєстровано в 1992 році ) .

Саме це підприємство позивач - "КТРК" - позиціонує себе як засновник малого колективного підприємства «Візит» (згодом перереєстрованого у приватну телекомпанію).

Адвокат також заявила, що термін позовної давності в частині визнання корпоративних прав ТТЦ «Електрон» завершився.

Раніше «Візит» заявив про спробу рейдерського захоплення підприємства з боку міської влади Кременчука.

Власник приватної телекомпанії «Візит» Олександр Мельник подав заяву в міліцію, в якому вважає намір захопити його компанію кримінальних діянням з боку мера Олега Бабаєва .

За заявою Мельника прокуратура почала розслідування.

Конфлікт між мером Бабаєвим і власниками телекомпанії «Візит » розпочався у 2012 році, коли телекомпанія перестала транслювати новини комунальної телерадіокомпанії і стала робити критичні сюжети про діяльність міської влади.