Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
21 серпня, 2013 12:39   ▪   Версія для друку

Третина росіян плутає кольори рідного прапора і лише половина знає перші рядки гімну

Всеросійський центр вивчення громадської думки з'ясував, наскільки добре росіяни орієнтуються в державній символіці і які почуття вона у них викликає.

За даними опитування, росіяни добре орієнтуються в державній символіці і найкраще знають герб своєї країни (86% змогли описати його правильно). На другому місці за впізнаваністю - прапор: правильно назвати кольори змогли 96%, причому кольори та їх розташування правильно вказали 70%.

Дещо гірше знають росіяни гімн. Тих, хто може згадати перші рядки - 54%.

Об'єкти державної символіки, в основному, викликають у росіян гордість і захоплення. Насамперед такі емоції респонденти відчувають щодо гімну Росії (54%). По 49% захоплюються прапором і гербом країни. Симпатію до державних символів відчувають 30-34% опитаних.

Істотно рідше росіяни зізнаються, що символи країни викликають у них байдужість (14-16%), і лише одиниці відчувають негативні емоції.

Опитування проведене 10-11 серпня 2013. Опитано 1600 осіб в 130 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено