НОВИНИ

У Київраді опозиціонерам заблокували доступ до робочого приміщення фракції

Кабінет фракції УДАР у Київраді опечатали. Про це заявив заступник голови фракції УДАР у Київраді Андрій Странніков, повідомила прес-служба партії.

«Сьогодні вранці наші працівники, прийшовши на роботу, побачили, що кабінет опечатано. На паперовій стрічці написана дата 18.08.2013 і стоїть чийсь незрозумілий підпис. Спроба з’ясування цього питання не дала результату», - розповів Странніков.

За його словами, «можливо після п’ятничного візиту громадських активістів до Київради тепер керівництво міста побоюється, що інші активісти можуть «переховуватися» у нашому кабінеті».

Як повідомлялось, 19 серпня вранці, більше ніж за годину до початку засідання Київради, перед будівлею КМДА почали збиратися бюджетники. До цього вхід до КМДА перекрили металевою огорожею, поруч з якою стоять міліціонери та так звані «тітушки».

У дворі Київради стоять кілька автобусів з Беркутом».

Нагадаємо, 9 серпня Окружний адміністративний суд Києва визнав діяльність Київської міської ради легітимною, а скликання і проведення його сесій – законним. Згодом секретар Київради Галина Герега підписала розпорядження про призначення пленарного засiдання Київради на 19 серпня. Депутат від «Батьківщини» Леонід Ємець повідомляв, що на мітинг біля КМДА 19 серпня збирають бюджетників