НОВИНИ

У Феодосії на хабарі піймали заступника мера

Один із заступників міського глави Феодосії був затриманий при отриманні хабара в розмірі 20 тис. грн. Цю інформацію підтвердив прокурор Феодосії Данило Стадник.

"Цією інформацією я володію, але офіційних коментарів давати не можу, оскільки цим займається Сімферополь", - сказав Стадник.

Чиновника затримали 14 серпня в 20.30 співробітники відділу по боротьбі з економічними злочинами ГУ МВС У Криму.

У прес-службі прокуратури Криму також підтвердили інформацію про затримання заступника мера, а за подробицями порекомендували звернутися в Головне управління МВС у Криму.

У свою чергу в прес-службі МВС сказали, що не володіють офіційною інформацією.

Виконуючий обов'язки феодосійського міського голови Дмитро Щепетков не прокоментував інформацію.

"20.30 – це не робочий час. Те, що відбувається в неробочий час, я коментувати не можу. За такою інформацією вам краще звернеться до правоохоронців", – сказав Щепетков.

У кримських ЗМІ вже була інформація про те, що при отриманні хабара нібито затриманий заступник в.о. феодосійського міського голови Василь Ганиш, який в даний момент у відпустці.

Як повідомлялось, на мера Феодосії Олександра Бартенєва скоїли замах у ніч на 27 липня. Бартенєву  стріляли у спину з обріза одноствольної рушниці 16 калібру в під'їзді його будинку. Цього ж дня увечері Бартенєв помер у лікарні.

Наразі обов'язки міського голови Феодосії тимчасово виконує секретар міськради Дмитро Щепетков.