Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
8 серпня, 2013 10:47   ▪   Вікторія Матола   ▪   Версія для друку

За півроку в Україну переселилися більше 15 тис. іноземців. В основному – у Крим, Київ і Донецьк

Впродовж шести місяців цього року в Україні іноземцям видали 15,5 тис. посвідок на постійне місце проживання. Про це Тиждень.ua повідомила Державна міграційна служба.

«Протягом 6 місяців цього року органи та підрозділи Державної міграційної служби оформили 15,5 тис. посвідок на постійне проживання в Україні та видано 4,98 тис. дозволів для виїзду за кордон на постійне проживання громадянам України», – повідомила міграційна служба.

Найбільшу кількість посвідок іноземцям видали на проживання в Криму (1425), Києві (1396), Одеській (1361), Донецькій (1119) та Дніпропетровській області (1099).

«Найбільша кількість осіб, які іммігрують в Україну є громадянами країн колишнього Радянського Союзу, які зберегли сталі родинні та територіальні стосунки з Україною, зокрема Російської Федерації, Грузії, Республіки Білорусь, Молдови, Республіки Вірменія, Узбекистану, Туркменістану. Крім цього, в Україні найбільше постійно проживають громадяни В’єтнаму, Ізраїлю, КНР, Польщі», – прокоментувала міграційна служба.

Водночас щодо отримання посвідок на постійне проживання українцями за кордоном, то, як пояснює міграційна служба, вони спочатку отримують такий дозвіл в Україні, а згодом просять його у відомствах країни, де хочуть жити. Втім, даних про кількість тих, хто отримав такий дозвіл на постійне проживання за кордоном, Державна міграційна служба України не отримує.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено