Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
2 серпня, 2013 12:35   ▪   Оксана Хмельовська   ▪   Версія для друку

Цього року Україна отримала гуманітарну допомогу з 33 країн

Протягом 2013 року найбільше гуманітарної допомоги до України надійшло з Німеччини, Польщі, Нідерландів, Швейцарії, США та інших. Про це на запит Тиждень.ua повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Також гуманітарна допомога надходила з Австрії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Англії, Греції, Данії, Ізраїлю, Індії, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Канади, Китаю, Ліхтенштейну, Люксембургу, Малайзії, Норвегії, ОАЄ, Росії, Туреччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії, Швеції та Японії.

За цей час надійшло 1 тис. 496 заявок про намір іноземних країн надати гуманітарну допомогу Україні. Проте 491 заявки повернули на доопрацювання.

Станом на 30 липня 2013 року Міністерство соціальної політики України визнало 798 заявок, згідно з якими гуманітарна допомога може бути передана в Україну (чи вже передана – Ред.).

Відповідні накази були підписані на передавання в Україну вантажів (577 заявок), коштів (11 заявок), автомобілів (203 заявок) і послуг (7 заявок).

Найбільше гуманітарної допомоги надійшло до Києва (100), до Львівської (59), Рівненської (54), Волинської (49) і Закарпатської областей (45).

Найменше – до Миколаївської (2), Чернівецької (2), Херсонської (3) областей.

Аналіз відповідних наказів показує, що найбільше гуманітарної допомоги надійшло до лікарняних закладів, сиротинців, а також – до релігійних організацій. Проте іноземці підтримували й окремі міські та районні адміністрації, спортивні організації, ветеранів, чорнобильців тощо.

Із вантажів найбільше протягом цього часу передавали медичного обладнання, одягу і взуття, меблів, предметів побуту й навіть ікон.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено