НОВИНИ

  ▪   Оксана Хмельовська

У Табачника спростовують інформацію про неучасть українських студентів у міжнародних олімпіадах

В Інституті інноваційних технологій і змісту освіти спростовують інформацію про неучасть українських студентів у міжнародних олімпіадах у 2013 році через відсутність фінансування. Про це повідомили у прес-службі відомства.

„За технічною помилкою неофіційний документ, який призначений для внутрішнього користування співробітників Інституту, був відправлений вам”, – повідомили у прес-службі Інституту інноваційних технологій і змісту освіти. 

Сьогодні у відповідь на запит Тиждень.ua в ІІТЗО повідомили, що цього року українські студенти не змогли взяти участь у міжнародних олімпіадах.

«У 2013 році студенти України не беруть участь у міжнародних олімпіадах у зв’язку з відсутністю фінансування», – йшлося у повідомленні.

Останні десять років українські студенти постійно брали участь в міжнародних олімпіадах і здобували призові місця.

Найкраще на міжнародних олімпіадах вони показали себе 2012 року. Тоді українські студенти здобули призові місця з математики, астрономії й астрофізики, програмування, фізики, хімії, безпеки життєдіяльності, страхової справи та з інформаційних технологій. 

Нагадаємо, найбільше "золота" українські школярі й студенти здобувають на міжнародних олімпіадах з математики й програмування.