Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
4 квітня, 2013 18:33   ▪   Версія для друку

У Донецьку протестували проти візиту американського посла

Близько 30 мітингувальників зібралися біля фонду «Ізоляція» в Донецьку, щоби виступити проти візиту посла США Джона Теффта в Донецьк. Посол приїхав на відкриття «TехКемп Донецьк 2.0», конференції з використання новітніх технологій в роботі з громадськістю.

Учасники акції тримали в руках плакати з гаслами: «Ні арабській весні в Україні», «Інтернет – не місце для революції», «Теффт, геть руки від Донбасу», «ТехКемп не пройде».

Щоправда, самі мітингувальники не змогли пояснити ЗМІ, що таке «ТехКемп», і проти чого конкретно вони мітингують. Також вони не назвали організацію, яку представляють. 

У свою чергу, посол США Джон Теффт так прокоментував акцію: «Я дізнався про це щойно, коли приїхав. Я не знаю, як прокоментувати те, про що не знаю. Ми нікому не даємо перевагу, коли ми проводили такий же захід в Києві – ми запрошували представників всіх політичних сил».

За його словами, конференція покликана допомогти суспільству і, незрозуміло, проти чого протестують люди, які зібралися на акції.  

Посол США відвідує Дні Америки в Донецьку, які організувало посольство США в Україні. Дні Америки тривають в шахтарській столиці з 3 по 5 квітня.

Як повідомляє сторінка заходу, «ТехКемп Донецьк 2.0» – це семінар, на якому представники громадських організацій і експерти у сфері технологій поділяться проблемами, з якими вони зіштовхуються та проведуть мозкові штурми на тему використання технологій для вирішення цих проблем. Їхня мета – зібрати представників громадянського суспільства в невеликих регіональних робочих групах для обміну передовим досвідом, а також історіями успіху і прогресу роботи над пропозиціями, які вони розробили протягом «ТехКемп Київ» у вересні 2012 року. 


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено