НОВИНИ

Експерт: взуття зі страуса для Януковича дорожче іміджу в очах народу

Віктор Янукович і регіонали вирішили, що власний комфорт для них є важливішим, ніж можливі переваги від піару на ефективній боротьбі з негодою у Києві. Про це у своєму блозі на The World Affairs пише професор політології Ратгерського університету Олександр Мотиль.

За словами експерта, багато президентів і прем’єрів (наприклад, Герхард Шрьодер у 2002 році) у свій час використали ефективну боротьбу з негодою, щоб підняти собі рейтинг і виграти на виборах, але не Віктор Янукович і регіонали.

«То чому ж Янукович і його хлопці не наділи джинси і куртки, не взяли кілька лопат, не вийшли на київський Бродвей Хрещатик і не почали прибирати вулиці? Чому прем’єр-міністр Азаров не зробив те саме? Або хоча би вже квазі-мер Олександр Попов?», - дивується Мотиль.

«Януковичі витривалі: тато працює, молодший ганяє на швидких автомобілях, а стоматолог зайнятий зароблянням грошей. Звичайно, чи могли вони б вирішити, що переваги від хорошого PRу переважують дискомфорт, який може принести псування взуття зі шкіри страуса? Очевидно, що будь-якому з цих хлопців ніколи не видавалось, що розділити труднощі народу, або, принаймні, зробити вигляд цього, може бути гарною справою…Треба бути винятково тупим або зарозумілим або, ж винятково байдужим, щоб поводитись таким чином. Замість цього Янукович і Азаров виявили своє невдоволення зусиллями квазі-мера Попова», - пише експерт. 

Читайте також: Як зустрічають рекордні снігопади в інших країнах