НОВИНИ

У Криму депутата-регіонала роздягнули прямо на вулиці

За фактом нападу на депутата Київської райради Миколи Тропиніна розпочате кримінальне провадження по 296 статті Кримінального кодексу - хуліганство. Його кривдникові загрожує до 3 років в'язниці. Про це повідомила прес-офіцер Сімферопольського міського управління міліції Оксана Сорокопудова.

Ввечері 27 березня в Сімферополі на депутата Київської райради від ПР Миколу Тропиніна напав невідомий, який намагався зірвати з нього дублянку, коли депутат виходив з відділення одного з банків, розташованого на пл. Куйбишева.

Депутату далося ухилитися, скинути з себе дублянку, за яку тримався нападач, повернутися у відділення банку.

За словами Сорокопудової, чоловікові, який бив депутата і намагався зняти з нього дублянку, 30 років. Він був настільки п'яний, що практично не міг стояти на ногах.

«Правоохоронці там, на місці, його і затримали. Він сидів під сходами, співав пісні, матюкався, потім заснув. А коли прокинувся, вже нічого не пам'ятав і не зміг пояснити, навіщо напав на перехожого. Сьогодні у нього дуже болить голова », - повідомила Сорокопудова.

Як повідомлялось, у лютому на Закрапатті депутата міської ради Берегово від Партії регіонів Олександра Лабойка невідомі побили металевими палицями .

Нагадаємо, до цього у Житомирі в пабі побили депутата міськради з фракції Партії регіонів.