НОВИНИ

Пенсіонер через суд вимагає від мера Сум вибачень за публічну образу

Член ради громадської організації «Об'єднані будинкові комітети» Віктор Клісенко просить суд стягнути з голови Сумської міської ради Геннадія Мінаєва 10 тис. гривень моральної компенсації за публічну образу, а також забов'язати публічно вибачитись. Про це повідомили в громадській організації.

Віктор Клісенко звернувся в Зарічний районний суд міста Суми з позовом про захист честі, гідності та відшкодування моральної шкоди, оскільки під час свого щорічного звіту мер міста, відповідаючи з трибуни на запитання пенсіонера, допустив, на його думку, висловлювання, яке суперечить нормам моралі і етики.

Зокрема, Клісенко запитав у Мінаєва, чи відомо йому, що всі рішення, прийняті виконавчим комітетом протягом 1,5 років, опротестовуються прокуратурою або скасовуються в судах.  «Може, у нас непрофесійний виконком, керівництво управління ЖКГ та непрофесійний мер, і нехай вони подадуть усі у відставку?», - сказав пенсіонер.

«Що ви бігаєте по тинам та парканам! Відставку. Ви хочете відставку. Немає питань ... Тільки тями у вас немає. Тільки по судах бігати і непрофесіоналізмом обзиватися. Відставте мене! .. Не вийде! Треба працювати з КП «Сумижитло». Не дивіться на цього дебіла, вижив з розуму, а підіть на Правди, 19 (будинок, про обслуговування якого запитували мера) і подивіться, як вони там живуть!», - відповів, за словами пенсіонера, Мінаєв.

У позовних вимогах Віктор Клісенко просить суд зобов'язати мера Сум Геннадія Мінаєва публічно вибачитися, а також заплатити моральну шкоду в розмірі 10 тис. гривень.