НОВИНИ

Свободівець: у ПР багато незадоволених Януковичем морально підтримують опозицію

У лавах Партії регіонів є величезна кількість людей, які не підтримують політику президента Віктора Януковича. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко.

"Гарантую, що в кулуарах є дуже багато людей з Партії регіонів, які категорично не задоволені сьогоднішнім режимом, які категорично не задоволені Януковичем і його оточенням, його "Сім'єю", яка знищує нашу країну", - наголосив Мірошниченко.

За словами політика, такі "регіонали" просто ще не наважились заявити про свою позицію вголос.

"Повірте, вони морально підтримують нас. Але вони сьогодні ще не знаходять у собі сили і сміливості голосувати з нами", - пояснив "свободівець".

Водночас він підкреслив, що опозицію не вдасться пересварити.

"Не варто намагатися кинути камінь у наш город, а варто разом зробити щось, щоби змінити нашу країну на краще", - зазначив Мірошниченко.

Крім того, говорячи про ситуацію із виборами у Києві, опозиціонер закликав не будувати ілюзій.

"Від міського голови, на превеликий жаль, за нинішніх розкладів і при нинішніх повноваженнях практично нічого не залежатиме. Більш важливою є Київрада, тому що вона має більше повноважень. Звичайно, вкупі з міським головою це буде потужна сила", - уточнив парламентарій.

к повідомлялося, 21 березня Верховна Рада прийняла в першому читанні проект постанови про призначення чергових виборів Київської міськради та мера Києва. При цьому Рада постановила скоротити термін підготовки постанови до другого читання, що, на думку опозиції, дасть можливість розглянути документ наступного пленарного тижня (2 - 5 квітня).

На голосуванні проекту постанови про призначення виборів у Києві лише в першому читанні наполягала фракції ПР. Регіонали мотивували це тим, що подали звернення до КС щодо відповідності Конституції проведення виборів мера і Київради в один і той самий час. Опозиція спочатку вимагала від спікера прийняти постанову про призначення виборів мера Києва і Київради в цілому, проте, після перерви, погодилася на варіант регіоналів.

Експерти вважають, що у Києві 2 червня виборів не буде.