НОВИНИ

Німецький депутат: позбавлення Власенка мандата – крок в хибному напрямку

Репутація Віктора Януковича і без справи Власенка вже заплямована його численними обіцянками ЄС, які він так і не виконав. Про це в коментарі Тиждень.ua заявила депутат німецького бундестагу від фракції «Союз 90/ Зелені» Віола фон Крамон.

«Ми дуже стурбовані правовою ситуацією в Україні загалом. Але зрозумійте, що нам ззовні дуже важко оцінювати саме цю конкретну справу. Вона лише знову свідчить про довільність політично мотивованих кримінальних справ», - зазначила депутат.

«Неможливим підписання угоди про асоціацію в листопаді цього року зробить загальна політична атмосфера в Україні. ЄС має намір підписати угоду, але Україна повинна показати видимий і значний прогрес щодо ключових питань: виборчого правосуддя, фальсифікацій парламентських виборів у жовтні і проведення реформ. Ці умови були сформульовані кілька разів.

Позбавлення парламентського мандата депутата, який є членом Ради з 2007 року і переобраний у 2012 році, звичайно, є кроком у хибному напрямі. У ході візиту пана Кожари до Бундестагу минулого тижня я і мої колеги  спробували знову пояснити йому зобов’язання, які повинен виконати його уряд», - заявила Крамон.

«На мій погляд, репутація президента Януковича у Німеччині або в ЄС вже заплямована. Він часто обіцяв виконати зобов'язання, які ЄС встановив для підписання угоди про асоціацію, він обіцяв різні реформи - але так нічого і не виконав. Відмінність у сприйнятті українського народу і української влади зумовлена образом української юстиції та відсутністю верховенства права», - додала вона.