Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
5 лютого, 2013 11:00   ▪   Версія для друку

Сезон фотополювання на кнопкодавів відкрито! Візьміть участь у фотоконкурсі «Кнопкодав року»

Запрошуємо парламентських кореспондентів взяти участь у фотоконкурсі «Кнопокодав року», який відкривається 4 лютого. Умови просто: зафіксувати порушення Регламенту і надіслати фото на наш сайт. На переможців чекає винагорода

Запрошуємо парламентських кореспондентів до участі у фотоконкурсі «Кнопкодав року», який відкрився 4 лютого. Умови прості: зафіксувати порушення Регламенту й надіслати фото на наш сайт. На переможців чекає винагорода.

Сьогодні голосування чужими картками відбувається вже в оновленому складі парламенту. Попри те, що кнопкодавство порушує Конституцію України, оновлений Регламент Верховної Ради щодо особистого голосування за допомогою електронної системи, затверджений президентом Януковичем наприкінці минулого року, від початку роботи ВР VII скликання журналісти та опозиціонери й надалі фіксують факти використання провладними депутатами «позичених» карток.

Оскільки факти порушень Регламенту народними депутатами тривають і мають системний характер, а наявні методи боротьби з цією практикою сьогодні не є ефективними, ми вирішили оголосити фотоконкурс «Кнопкодав року»

Зловіть і зафіксуйте на камеру «акт кнопкодавства» – отримайте винагороду й візьміть участь у фотовиставці, яка експонуватиметься в мережі «Книгарня «Є», подорожуючи Україною (Київ, Харків, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Володимир-Волинський, Львів) від 15 березня до 15 червня 2013 року.

Умови конкурсу:

Надішліть фото окремого кнопкодава або їхньої групи, на якому вони засідають у Верховній Раді нового скликання й голосують за ухвалення рішень чужими картками. Якщо Ваше фото здобуде найбільше визнання в соціально активної спільноти, що представлена у Facebook, на Вас чекає винагорода – сертифікат для придбання книжок у мережі «Книгарня «Є», а також інші призи й участь у фінальній фотовиставці.

І Премія – Диплом переможця конкурсу
Подарунковий сертифікат від книготорговельної
мережі «Книгарня «Є» на 500 грн

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу
Участь у підсумковій виставці фотоконкурсу

ІІ Премія – Диплом переможця конкурсу
Подарунковий сертифікат від книготорговельної
мережі «Книгарня «Є» на 300 грн

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу
Участь у підсумковій виставці фотоконкурсу

ІІІ Премія – Диплом переможця конкурсу
Подарунковий сертифікат від книготорговельної
мережі «Книгарня «Є» на 200 грн

Участь в онлайн-галереї переможців фотоконкурсу
Участь у підсумковій виставці фотоконкурсу

Конкурс триває від 4 лютого до 15 березня 2013 року.

До участі буде прийнято фотографії, завантажені виключно на сайті Тиждень.ua на сторінку фотоконкурсу. Альтернативних способів потрапляння робіт на конкурс не існує. Перед завантаженням конкурсних робіт кожен учасник заповнює реєстраційну форму. 25 лютого 2013 року прийом робіт припиняється.

Після 25 лютого 2013 року всі завантажені фотографії буде перенесено на сторінку конкурсу в соціальній мережі Facebook, і вони стануть доступні для оцінки користувачів.

У конкурсі беруть участь роботи, створені чи вперше опубліковані не раніше 4 лютого 2012 року. Кожен учасник може завантажити не більше п’яти робіт.
Усі завантажені фотографії та елементи зображення повинні бути авторськими.

15 березня 2013 року буде оголошено список фіналістів фотоконкурсу та імена переможців. До фіналу потраплять фотографії, відзначені в мережі Facebook як мінімум 20 (!) лайками. Нагородження переможців та відкриття виставки фотоконкурсу відбудеться у квітні 2013 року в стінах одного з експозиційних просторів Києва (інформацію про це буде оголошено пізніше). Фіналісти конкурсу на вимогу організаторів повинні надати свої роботи з високою роздільністю для друку виставкової експозиції.

Технічні вимоги до завантажених робіт:

Завантажте файл фотографії у форматі JPEG (колірна модель SRGB).
• Довжина не більше ніж 1800 пікселів
• Висота не більше ніж 900 пікселів
• Максимальна вага одного файла не повинна перевищувати 2 Мб

Видаліть на фотографії рамки, підписи, логотипи, водяні знаки та будь-які інші позначки, що ідентифікують її автора

Фотографії фіналістів конкурсу буде представлено на виставці

Фіналісти конкурсу отримають електронні запити із проханням надіслати впродовж 10 днів свої роботи у високій якості . Файли-оригінали необхідно відправляти у форматі TIFF або JPEG, з роздільністю, достатньою для поліграфічного друку формату А3.

Під час відкриття фотовиставки буде оголошено імена найпопулярніших і найяскравіших кнопкодавів, що зображені на роботах переможців фотоконкурсу.

Кнопкодави, зображені на роботах переможців фотоконкурсу, отримають спеціальні відзнаки від його організаторів – Сертифікат «Кнопкодав року-2012»

Ініціатор та організатор конкурсу – депутат Верховної Ради Олександр Бригинець

Партнери конкурсу: Тиждень.ua та мережа «Книгарня «Є»

Надіслати фото можно через відповідну форму на нашому сайті - клікніть сюди


Матеріали за темою:

Теги
 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено