НОВИНИ

МЗС заявляє, що серед постраждалих у «Домодєдово» українців нема

Серед постраждалих в результаті теракту в підмосковному аеропорту «Домодєдово» 24 січня громадян Укрїни немає. Про це повідомило Міністерство закордонних справ у вівторок.

«На цей час посольство України в Росії підтримує постійний зв'язок з компетентними органами Російської Федерації і медичними установами для з'ясування можливої наявності громадян України серед загиблих і постраждалих в результаті вибуху. Інформація з приводу наявності серед постраждалих громадян України на цей час відсутня», - заявив на брифінгу прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров.

Він нагадав, що в результаті вибуху загинула одна громадянка України.

«На даний момент проводиться експертиза і слідчі дії. Рідні загиблої проінформовані і вже виїхали в Москву», - повідомив він.

За його словами, в результаті вибуху 168 чоловік постраждали, з них 126 госпіталізовані з пораненнями різного ступеню тяжкості.

Нагадаємо, у «Домодєдово» загинула 29-річна громадянка України, драматург Ганна Яблонська, що прилетіла в Москву для отримання премії. 

Як відомо, 24 січня близько 16:30 за московським часом у московському аеропорту «Домодєдово» стався теракт. Потужність вибуху склала близько 7 кілограмів у тротиловому еквіваленті. В розшук оголосили 3-х імовірних спільників злочинця. Слідчі вивчають інструкції щодо діяльності охорони «Домодєдово».

 

Теги