НОВИНИ

Олександра Кужель: Після виборів у мене було відчуття спустошеності

Депутат від об’єднаної опозиції Олександра Кужель в інтерв’ю Тиждень.ua розповіла, що після виборів до Верховної Ради мала відчуття спустошеності, оскільки українці "проголосували ногами і не прийшли на вибори".

Кужель висловила переконання, що опозиція цілком могла б отримати 235-240 голосів у парламенті, що дало би зовсім іншу країну. "З людьми, що не згідні з процесами, які зараз відбуваються в Україні і  віддали свої голоси за опозицію, влада була б змушена  рахуватися, інакше проходив би бюджетний процес, змінилася б ситуація з політв’язнями", - сказала політик, вказавши на  "тотальний адмінресурс під час підрахунку голосів, який бачив увесь світ".

Зокрема Кужель розповіла, що  опозиціонери "фактично собою захищали  бюлетені" в окрузі в Києві, де балатувалась від об’єднаної опозиції Ксенія Ляпіна, а також на окрузі в Первомайську, де змагався кандидат від "Батьківщини" Аркадій Корнацький. "Загалом, це виглядало, наче інтелігентна людина зустрілася з бандитами і намагається їм щось пояснити: "Люди, так не можна, люди, зупиніться!.." - а з іншого боку отримує грубу силу", - сказала політик.

"Я часто ловила себе на думці, що ситуація після виборів нагадувала мені гладіаторські бої в Давньому Римі", - підсумувала вона.

Більше читайте в розмові Тиждень.ua з Олександрою  Кужель