Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
28 грудня, 2012 09:17   ▪   Версія для друку

Китай інвестує $6 млрд у сільське господарство України

Меморандум про створення Китайсько-українського фонду інвестування в міжнародні проекти співпраці підписаний у Гонконзі. Структура планує залучити до $6 млрд на розвиток сільського господарства в Україні, з них $600 млн – уже наступного року.

«Наша мета – створення фонду, який сприятиме акумуляції фінансових коштів і просуванню проектів і програм із розвитку сільського господарства України, з розширення китайсько-української торгівлі у сфері агропромислової продукції. Фонд планує 2013 року залучити до $600 млн під проекти, які будуть відібрані, і поступово довести суму до $6 млрд», – заявив заступник голови правління китайсько-української асоціації з реалізації міжнародних проектів Фен Чи Кін.

Пріоритетними визнані проекти у сфері будівництва на території України заводів із виробництва засобів захисту рослин і добрив; модернізації іригаційних систем; використання нових технологій підвищення врожайності і продуктивності скотарства і птахівництва; розвиток логістики.

В асоціації наголошують, що Китай зацікавлений у нарощуванні імпорту високоякісної української продукції агрокомплексу задля підвищення власної продовольчої безпеки.

На первинному етапі в роботі фонду беруть участь 16 великих промислових компаній, які увійшли до асоціації. Засновники розраховують, що в майбутньому до роботи підключаться й інші корпорації з материкової частини Китаю і Гонконгу.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено