НОВИНИ

Арбузов вважає створення міністерства доходів дуже правильним і вчасним

Віце-прем'єр міністр України Сергій Арбузов 24 грудня представив голову новоствореного міністерства доходів і зборів Олександра Клименка, який до цього очолював Державну податкову службу.

"Сьогодні відбулися дві великі події - об'єднання служб, які наповнювали бюджет Це рішення, на мій погляд, є дуже правильним і дуже своєчасним Глава міністерства, якого президент призначив, є професійною людиною, яка може це .. (об'єднання - Ред) здійснити», - зазначив Арбузов.

Як зазначив він, однимз головних позитивних моментів управління податкового відомства є підвищення позицій України в міжнародних рейтингах.

Як повідомлялося, Віктор Янукович указом від 24 грудня 2012 року створив нове міністерство доходів і зборів на базі Державної податкової служби та Держмитслужби і призначив його головою керівника Державної податкової служби Олександр Клименко.

Куратором нового міністерства, як і Міністерства фінансів, ще одним указом президент призначив Арбузова.

Нагадаємо, 24 грудня Янукович призначив новий уряд, у якому Сергій Арбузов став першим віце-прем'єр-міністром, а віце-прем'єр-міністрами - Юрій Бойко, Олександр Вілкул та Костянтин Грищенко.

Нагадаємо, сьогодні Віктор Янукович провів низку звільнень міністрів та посадовців.

13 грудня Микола Азаров був призначений прем’єр-міністром.

Читайте також: Повний склад нового уряду: група Фірташа, «Сім’я» та донецька «гвардія»