НОВИНИ

Hyundai зміг від'їхати від Донецька всього на 65 км і знову зламався

Сьогодні вранці відбулася чергова поломка швидкісного поїзда Hyundai сполученням "Донецьк-Київ".

Як повідомив один з пасажирів поїзда, Hyundai зумів від'їхати лише на 65 кілометрів від Донецька - зламався в місті Костянтинівка.

Виручати його прибув локомотив, який спочатку дотягнув Hyundai до Слов'янська, а потім узяв курс на Лозову, де всіх пасажирів пересадять на інший потяг. Повідомляється, що швидкість руху складу не перевищує 40 км/год.

Відзначається, що в поїзді відсутнє опалення, тому в вагонах дуже холодно.

Пасажири Hyundai намагаються додзвонитися в диспетчерські, однак там на дзвінки людей не відповідають.

Згідно з розкладом, поїзд повинен був прибути в Київ о 13:10.

Крім того, пасажири поїзду Hyundai, який їде з Харкова до Києва, також сьогодні повідомили про поломку. За їхніми даними, поїзд зупинився за 30 км від Полтави близько 8:30 ранку.

Тепло не відключали тільки у вагонах 1-го класу. Пасажирам з інших вагонів не запропонували пройти в теплі приміщення, люди залишалися в холодних вагонах. О 9:30 Hyundai відбуксирували до Полтави. Там пасажирів пересадили в старий поїзд. Поїзд Hyundai мав прибути до Києва близько 11:30.

А поїзд Hyundai, що рухався за маршрутом Київ-Харків, сьогодні, 22 грудня, запізнився на станцію прибуття на 35 хвилин, повідомили на Південному вокзалі Харкова. Причини запізнення залізничники коментувати не стали.

За даними газети "Дело", Hyundai тягнули з Києва звичайним локомотивом, які використовують для пасажирських поїздів. За словами пасажирів потягу, в дорозі було кілька позапланових зупинок по 5-10 хв.

Нагадаємо, протягом останніх двох тижнів неоднарозово повідомлялося про поломку поїздів Hyundai на маршрутах Київ-Донецьк, Київ-Дніпропетровськ, Київ-Харків та Київ-Львів.

20 грудня компанія Hyundai вибачилася за створені українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами власного виробництва.

Читайте також: Хто відповість за зламані Hyundai?