НОВИНИ

У Львові пройшов марш на підтримку Павличенків

Надвечір 15 грудня близько сотні активістів Автономного Опору пройшли маршем у центрі Львову під гаслом "Свободу чесним".

Організатори наголосили, що марш відбувається в "підтримку незаконно засуджених, таких як сім’я Павличенків, Віталій Запорожець, “Ніжинські робінгуди” та інші".

Учасники акції несли з собою так звані "димовухи", використовували петарди. Більшість активістів прийшли у масках, в руках вони тримали великий плакат "Свободу Павличенкам", жовто-блакитні і червоно-чорні прапори, та прапори організації.

Колону, яка зібралась біла Оперного театру, супроводжували правоохоронці. Учасники маршу пройшли проспектом Свободи, вулицями Коперника і Бандери до пам’ятника Степанові Бандері.  

Під час ходи вони скандували "Свободу чесним - свободу Павличенкам!", "Менше міліції – більше порядку!", "Бандити і міліція – одна коаліція!", "Слава нації!", "Революція!" та інші.

Біля пам’ятника Бандері учасники маршу провели короткий мітинг. Вони заявили, що держава сьогодні репресує власний народ, і жертвою цих репресій може стати кожен, а тому ніхто не повинен стояти осторонь. "Сьогодні немає чужих проблем. Солідарність і підтримка – це те, що нас об’єднує і робить нас людьми й українцями", - сказав один з координаторів акції.

На завершення всі учасники маршу зняли шапки і заспівали Державний гімн України.

Нагадаємо, 13 грудня більше 500 футбольних уболівальників провели в Харкові марш з вимогою звільнити Дмитра та Сергія Павличенко. Міліція затримала 22 учасників ходи, вісім з них  отримали від 5 до 15 діб за порушення громадського порядку.

25 листопада у Києві футбольні фанати протестували проти вироку батькові і синові Павличенкам. У мітингу взяло участь більше ніж 3 тис. осіб. 

Читайте також: Всі за одного: українські ультрас забувають про протистояння, коли потрібно підтримати "своїх"

Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня засудив Дмитра Павличенка до довічного ув'язнення, а його сина Сергія Павличенка, - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді Зубкова.