НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

В готелях Києва наразі поселили 180 новообраних депутатів

Станом на 12 грудня у готелях «Київ», «Україна» та «Національний» розміщено 180 народних депутатів Верховної Ради VII скликання. Про це на запит Тиждень.ua повідомив керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук.

"На день відкриття першої сесії Верховної Ради України VII скликання в готелях "Київ", "Україна" та "Національний" розміщено 180 народних депутатів України", - йдеться у відповіді. 

За інформацією Зайчука, новообрані депутати не подавали заяви на отримання житла у Києві.

«Народні депутати минулого скликання через відсутність фінансування постійним житлом чи одноразовою грошовою компенсацією для створення належних житлових умов не забезпечувалися. Також інформуємо, що в готелях "Київ" та "Україна" проживали 139 народних депутатів VI скликання. На зазначені цілі щорічно витрачалось близько 20 мільйонів гривень», – йдеться у відповіді на запит.

Водночас зазначається, що наразі кошторис Верховної Ради на наступний рік ще не затверджений, а тому інформації про передбачені витрати послуг з проживання депутатів в готелях Києва у 2013 році немає.

Нагадаємо, раніше повідомлляося, що у трьох столичних готелях планується розмістити 216 депутатів, обраних до нової Верховної Ради.

Як відомо, у "Батьківщині",  УДАРі та "Свободі" заявили, що їх депутати не претендуватимуть на квартири у Києві.

До цього голова регламентного комітету Володимир Макеєнко повідомив, що вже 180 новообраних депутатів від усіх політичних сил, що пройшли до  ВР, написали заяви на отримання житла у Києві.