НОВИНИ

Луганські агітатори вимагають від Партії регіонів розплатитися за вибори

Голови первинних партійних організацій Партії регіонів Жовтневого району Луганська заявили, що з працювали агітаторами, які під час парламентської виборчої кампанії, за жовтень розрахувалися тільки на 50%.

Про це сказано в листі глав партійних осередків ПР на адресу лідера партії Миколи Азарова та інших відповідальних осіб.

У своєму листі голови первинних партійних організацій Партії регіонів Жовтневого району повідомляють, що «оплата в місяць була обіцяна така: керівникам міні-штабів - $150; агітаторам - $100. Однак зарплата за жовтень склала 50% від обіцяної початкової суми».

«За результатами виборів Жовтневий район Луганська займає 1-е місце по місту і 2-е місце по Луганській області. По виборчих дільницях відсоток тих, хто проголосував за Партію регіонів склав від 48 до 60% від кількості виборців, які взяли участь у виборах», - відзначають при цьому голови партійних осередків.

Як повідомлялось, наприкінці листопада лідер фракції ПР Олександр Єфремов розкритикував столичних регіоналів за результат виборів у Києві та похвалив себе за Луганськ.

«Я як керівник регіональної організації можу порівняти роботу, яка проводилася уганською партійною організацією, і роботу, яку проводить Київська організація: тут немає дієвої партійної організації. Це й визначило результати кампанії в столиці», – сказав Єфремов.

Нагадаємо, 20 листопада у Львові вимагали від Партії регіонів виплатити грошей за роботу спостерігачами та членами виборчих комісій під час виборів.