НОВИНИ

В Івано-Франківську екс-кандидат в депутати сплатив штраф відром копійок

В Івано-Франківську колишній кандидат у народні депутати України Тарас Боднар сплатив адміністративний штраф у 340 грн п’ятикопійчаними монетами. Відро з копійками вагою у 300 кг він приніс на засідання сесії Івано-Франківської міської ради.

«Я – єдиний кандидат у народні депутати, на якого міська влада Івано-Франківська наклала адмінштраф за розклейку агітпродукції у невстановлених місцях під час парламентських виборів. Жодних усних попереджень мені і моїм соратникам не робили. Жодну іншу партію чи кандидата не штрафували. Тому я приніс свободівцям і меру відро монет», - пояснив Боднар.

Він вважає, що цей штраф - безглуздий, бо Івано-Франківськ не має достатньої кількості місць для розміщення агітпродукції. Також, стверджує Боднар, його агітпродукції на Івано-Франківському округу під час парламентських виборів було найменше.

«Уся моя виборча кампанія коштувала 10 тисяч гривень, які були на рахунку мого виборчого фонду» , - зауважив Боднар і додав, що не збирається оскаржувати адмінштраф у суді і відмовився пікетувати міську владу. Відео з оплатою штрафу Боднар обіцяє розмістити в мережі інтернет.

Боднар балотувався до Верховної Ради по мажоритарному округу №83 як самовисуванець. У 2010 році такий самий адмінштраф, який наклали на нього після місцевих виборів, він оскаржив у суді і був звільнений від його сплати.

Читайте також: За порушення на останніх трьох виборах у Раду оштрафували лише одну особу