НОВИНИ

Син Азарова і мер Слов'янська влаштовували "спектаклі" з передвиборчим благодійництвом

Повідомлення місцевих ЗМІ Словянська про те, що Олексій Азаров і його фонд дарували місту нові сміттєвози та автомобілі швидкої допомоги не відповідають дійсності. Про це заявляє блогер frankensstein з посиланням на офіційну відповідь Слов'янської міської ради на запит одного з мешканців міста, який побажав дізнатися, зокрема, які транспортні засоби отримувало місто.

«1 листопада на сайті слов'янської газети «Вісті», підконтрольній місцевій владі, з'явилася стаття «Мрії слов'янців збуваються». Тижневик розповів про подію, яка відбулася за кілька днів до виборів, 25 жовтня. Зокрема, про те, як лідер громадської організації «Наш регіон» Олексій Азаров подарував місту машину швидкої допомоги. Подарунок стояв в ряду ще чотирьох автомобілів - сміттєвозів, які прибули в «місто для того, щоб довго і вірно служити громаді», - розповідає блогер.

Він наводить слова міського голови Слов'янська - Нелі Штепи, яка також була присутня на заході разом з Азаровим.

«Слов'янськ отримує такі подарунки, про які інші міста можуть тільки мріяти», - прокоментувала вручення авто Штепа.

Вона також повідомила, що до міста прибули 13 машин «швидкої допомоги» для Центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Прочитавши цю статтю, один з жителів міста, що веде в інтернеті блог alica_bot, звернувся до міськради з офіційним запитом, в якому попросив уточнити кількість подарованої техніки», - пише блогер.

16 листопада автор запиту отримав офіційну відповідь від міського голови, з якої випливало, що місто не отримало жодної машини.

«За період з 01.01.2012 по 31.07.2012 та з 01.08.2012 по 12.11.2012 рік Слов'янська міська рада, а також комунальні підпріємства в її управлінні, структурні підрозділі не одержували транспортні засоби швидкої медичної допомоги та спеціалізовані транспортні засоби для збору , перевезення та обробки сміття згідно з договором дарування і не закуповувались», - йдеться у відповіді на запит.

Нагадаємо, син прем'єр-міністра Миколи Азарова Олексій пройшов до Верховної Ради, перемігши у мажоритарному окрузі №47, що включає місто Слов'янськ, Олександрівський і Слов'янський райони в Донецькій області, набравши 76,1%