НОВИНИ

"Свобода": ображений регіонал забирає у шкіл подаровані перед виборами комп'ютери

На Сумщині після поразки на виборах до Верховної Ради регіонал Григорій Дашутін забирає зі шкіл "подаровану" його благодійним фондом оргтехніку. Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"На Сумщині регіонал Григорій Дашутін побачив забирати у дітей оргтехніку, яку "подарував" перед виборами його благодійний фонд "Благовіст". Це сталося після того, як мільйонер із Сумщини, який є засновником концерну "Укрросметал", програв вибори в одномандатному окрузі №162 єдиному кандидату від опозиції Ірині Купрійчик", - сказано у повідомленні "Свободи".

За даними партії, "посланці Дашутіна забрали комп'ютери зі школи для дітей з відставанням у розумовому та фізичному розвитку в окрузі в селі Грунь, у Литовках, В‘язовому, а також з дитсадка та школи Пологів".

У "Свободі" зазначають, що Дашутін раніше двічі вигравав вибори на Охтирщині.

Нагадаємо, у виборчому окрузі № 162 представник об’єднаної опозиції, директор ТОВ "Нива-Агротех" Ірина Купрейчик набрала найбільшу кількість голосів – 34,55%.

На другому місці - представник Партії регіонів, почесний президент концерну "Укрросметал" Григорій Дашутін, за якого проголосували 31,68 % виборців.

Між тим, як повідомив заступник начальника Сумського обласного виборчого штабу ВО "Батьківщина"Микола Клочко, новообраний депутат від опозиції Ірина Купрейчик тимчасово виїхала за кордон через тиск влади.