НОВИНИ

ЗМІ: в ЄС відклали ухвалення рішення щодо України

Під час зустрічі міністрів закордонних справ 27 країн-членів Європейського Союзу в Брюсселі в понеділок, 19 листопада, рішення про подальшу долю Угоди про асоціацію та політики щодо України не буде. Як повідомляє ZN.UA, його прийняття переноситься на невизначений термін.

Як повідомлялося раніше, глави МЗС країн Євросоюзу на завтрашніх зборах повинні були обговорити ситуацію в Україні після парламентських виборів. Цей пункт значиться в порядку денному зборів міністрів ЄС.

Також напередодні в суботу стало відомо, що на цьому ж зібранні глави МЗС країн Євросоюзу обговорять ситуацію з ескалацією напруженості на Близькому Сході. Очікується, що за підсумками обговорення буде прийнято заяву.

Нагадаємо, раніше депутат Європарламенту від Польщі Павло Залевський заявляв, що Європарламент у грудні може ухвалити резолюцію щодо виборів до Верховної Ради України.

Як відомо, 6 листопада комітет із закордонних справ Європарламенту заслухав звіт по Україні глави місії спостерігачів ЄП на виборах. До цього Європарламент заявив про стурбованість непрозорістю фінансування партій в Україні та відзначив відсутність рівних умов для агітації. Президент ЄП Мартін Шульц заявив, що ЄС необхідно зберегти своє критичне ставлення до України, але допомогти їй продовжити проводити необхідні реформи.