НОВИНИ

Німецький депутат: вибори в Україні стали шедевром обману

Маніпуляції з парламентськими виборами в Україні здійснені ще до їх проведення. Про це член німецького Бундестагу від ХДС та спостерігач від ОБСЄ. Юрген Клімке заявив в коментарі Hamburger Abendblatt.

«Вибори в Україні були шедевром обману. На дільниці, де я був спостерігачем, не було очевидних фальсифікацій, голосування пройшло гладко і без обмежень. Не зважаючи на це, вибори ще до проведення були вміло підірвані та визначені», – зазначив він в коментарі.

Клімке також відмітив професійну кампанію Кличка та «гідні поваги результати» його партії.

Як повідомлялось, по завершенню виборів голова місії європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO Пітер Новотни повідомив, що спостерігачі ENEMO на нинішніх парламентських виборах відзначили більше порушень в одномандатних округах. Серед найбільш серйозних порушень голова місії ENEMO назвав купівлю голосів, «каруселі», підвезення виборців на автобусах.

Спостерігачі від ОБСЄ в  попередньому звітів казали  на зловживання адмінресурсом на виборах в Україні, відсутність збалансованого висвітлення кампанії в ЗМІ та вплив економічних груп на політичну обстановку. 

Спостерігачі ПАРЄ відзначили «олігархізацію» виборчого процесу в Україні.