НОВИНИ

Коморовський вважає неможливою одночасну інтеграцію України в ЄС і Митний союз

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає неможливою одночасну інтеграцію України в Європейський Союз і митний союз Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан). Про це він сказав на спільній прес-конференції із президентом Віктором Януковичем.

"Неможливо ці двасценарії реалізувати одночасно, паралельно", - сказав президент Польщі, відповідаючи на запитання, у яке із цих об'єднань інтеграція України є більш імовірною.

При цьому він висловив думку, що інтеграція з ЄС для України буде більш корисною.

У свою чергу Янукович вважає, що на цьому етапі можлива виключно економічна інтеграція України з міжнародними об'єднаннями.

"Сьогодні мова може йти тільки про економічну інтеграцію. Всі процеси економічної інтеграції, які проходять, для нас дуже цікаві, в тому числі питання Митного союзу, оскільки ці країни складають більш ніж 90% товарообігу країн СНД", - заявив Янукович.

Він також зазначив, що Україні цікаві процеси економічної інтеграції в таких проектах, як Шанхайська організація співробітництва (ШОС), Асоціація країн Південно-Східної Азії (АСЕАН) і БРІКС.

"Тому ми шукаємо різні можливості, як поліпшити наш товарообіг з усіма цими економічними об'єднаннями", - підкреслив він.