Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
7 вересня, 2012 15:40   ▪   Версія для друку

Невідомі в Києві викуповують наклад «Українського тижня»

Зі столичних кіосків «Преса» та точок продажу періодики біля станцій метрополітену молоді люди викуповують усі примірники № 36 «Українського Тижня»

Номер потрапив до реалізаторів вранці п’ятниці, 7 вересня. Досить скоро біля місць продажу преси почали з’являтися молоді люди, які жодним чином не представлялися, але свідомо скуповували всі наявні в кіосках та на ятках примірники №36 «Українського тижня». Дехто з них повертався знову, ймовірно, для того щоб переконатися, чи не надійшли нові журнали у продаж.

У №36 «Українського тижня» розміщені матеріали, що критично оцінюють ситуацію на вітчизняному медіа-ринку і розповідають про маніпуляції, до яких вдаються власники українських ЗМІ. В номері також  надрукований репортаж із Всесвітнього газетного конгресу під заголовком «Як зганьбити країну» й інші актуальні матеріали на суспільно-політичну тематику.

Деякі вже викладені на сайті Тиждень.ua, зокрема стаття Самійла Ворса «Хто створив маніпулятивну систему ЗМІ?». Решта матеріалів журналу з’явиться на сайті традиційно протягом тижня.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено