Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
11 травня, 2012 14:24   ▪   Версія для друку

Єврокомісія включить проблему "вибіркового правосуддя" до доповіді про Україну

Чергова доповідь щодо прогресу України з імплементації Європейської політики сусідства враховуватиме низку негативних тенденцій, які на сьогодні викликають занепокоєння у європейської сторони. Про це повідомив у п'ятницю високопоставлений представник Єврокомісії.

"Коли ми розглядаємо імплементацію Європейської політики сусідства щодо України, то вбачаємо низку тенденцій, які не є позитивними. Йдеться, наприклад, про вибіркове правосуддя", - сказав співрозмовник агентства.

Він наголосив, що це та інші проблемні питання, які викликають занепокоєння у європейської сторони, будуть зазначені у доповіді щодо прогресу України та у комюніке Єврокомісії для Ради ЄС і Європарламенту відносно Європейської політики сусідства.

Як повідомили у Єврокомісії, затвердження пакету доповідей щодо стану імплементації Європейської політики сусідства за 2011 рік відбудеться 15 травня у Брюсселі. У цей же день презентацію документів проведуть високий представник ЄС із зовнішніх справ і політики безпеки Кетрін Ештон та єврокомісар з політики розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Окрім комюніке Єврокомісії та доповіді щодо України, будуть оприлюднені доповіді стосовно 11 інших держав, які виконують плани з європейської політики сусідства, а також регіональні доповіді щодо Східного партнерства і Південного Середземномор’я.

"І вперше ми підготували і представимо рекомендації для країн-партнерів, на виконанні яких вони повинні зосередитися упродовж наступних місяців поточного року", - зазначив представник Єврокомісії.

Нагадаємо, у звіті про хід реалізації європейської політики сусідства у 2010 році в Україні ЄС відзначив погіршення ситуації в Україні за той рік у сфері дотримання прав людини, основних свобод і верховенства права.


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено